Lot No.
722
Łopatka do lodów srebro próby 84 cechowane, waga 132 g.
Warszawa, wytwórnia Jana Pogorzelskiego, 1883
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Lot No.
711
Mlecznik srebro próby 925 cechowane;
Londyn, złotniczka Hester Bateman, 1789,
dekoracja z ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Lot No.
702
Para bużuarków plater cechowany z numerem modelu,
Warszawa, Fabryka Romana Plewkiewicza,
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

Lot No.
709
Para lichtarzy plater cechowany ; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 1915-1939
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Lot No.
727
Para lichtarzy srebro próby 13 cechowane, waga 550 g.
Wiedeń, Herman Ratzersdorfer ?, 1846
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Lot No.
721
Para łyżek stołowych srebro próby 84 cechowane, waga 157 g.
Warszawa, złotnik Karol Malcz, 1867
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Lot No.
712
Para solniczek z łyżeczkami w etui srebro próby 950 cechowane;
Paryż, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Lot No.
705
Paterka plater cechowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych Józef Fraget, 1896-1915
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Lot No.
726
Paterka z pałąkiem srebro wewnątrz złocone próby 84 cechowane,
waga 171 g. Moskwa, 1833
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Lot No.
731
Plakieta srebrna w ramie srebro repusowane; wys. 9,5 cm, szer. 14 cm;
Polska, XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Lot No.
720
Szczypce do cukru srebro próby 12 cechowane, waga 53 g.
Warszawa, Jan Maciej Schwartz, ok. 1830
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Lot No.
706
Taca plater cechowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Lot No.
729
Taca srebro próby 12 cechowane, waga 891 g.
Warszawa, złotnik Karol Filip Malcz, 1868
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Lot No.
716
Widelce i noże do przystawek dla 6 osób Brema, Koch & Bergfeld, k. XIX w.;
firma sprzedająca Johann Wagner & Sohn:
ostrza noży - Solingen, J. A.Henckels
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Lot No.
723
Widelczyk do cytryn srebro próby 84 cechowane,
Moskwa, wytwórnia Karla Faberge, 1908-1917
Cena wywoławcza. 800 zł

Lot No.
701
Wieszak do zegarka kieszonkowego tzw. pantofelek, secesyjny plater cechowany; Geislingen,
Wu¨rttembergische Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena sprzedaży 800 zł

Lot No.
714
Żardiniera srebro próby 950 cechowane, waga 1327 g.
Paryż, wykonawca J.R., koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Lot No.
733
Żardiniera neoklasycystyczna srebro próby 950 cechowane, waga 374 g.
Niemcy , Schwabisch Gmu¨nd,
wytwórnia Wilhelm Binder , k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Lot No.
814
Bransoletka złota złoto pr.0.585, masa całkowita 32.170 g.
Wyrób pochodzi z terenu Austro-Węgier z II poł XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Lot No.
825
Figurka czteroręcznej bogini kość słoniowa; wys. 20,7 cm,
szer. 5,3 cm, głęb. 2,8 cm.
Indie?, Chiny?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena sprzedaży 800 zł

Lot No.
856
Fontanna ogrodowa brąz patynowany; wys. 195 cm,
szer. ca 90 cm, głęb. 90 cm.
Włochy, XX w.
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Lot No.
828
Ikona - Matka Boska tronująca - Hodegetria tempera na desce z kowczegiem; 22 x 17 x 2,6 cm.
Rosja, XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Lot No.
830
Ikona - Matka Boska Tychwińska tempera na desce z 2 szpongami; 89 x 68 x 5 cm.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 31 000 zł

Lot No.
827
Ikona - Św. Mikołaj tempera na desce, dwie szpongi grążone na sztorcach;
31 x 26,3 x 2,8 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Lot No.
826
Ikona - Zwiastowanie olej, deska z 2 szpongami; 44,5 x 34,5 x 2,7 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Lot No.
847
Kandelabr 5-ramienny, 6-świecowy, zelektryfikowany brąz patynowany, czerniony, złocony;
Europa Zachodnia, Francja?; k. XIX w.;
zelektryfikowany - XX w.
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Lot No.
824
Kieł morsa kieł; dł. 54 cm, szer. 3,6 cm, głęb. 2,3 cm.
Rosja?, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Lot No.
837
Kilimek wełna, 97 x 46 cm.
Polska, Gliniany; lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

Lot No.
808
Kolczyki złote z brylantami złoto 14 ct, masa całkowita 9.400 g
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Lot No.
809
Komplet biżuterii srebrnej z rubinami składający się z wisiorka, bransoletki oraz kolczyków;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Lot No.
829
Krucyfiks prawosławny, paschalny, dwustronny tempera na desce, złocenia;
wys. 91,5 cm, szer. 71,5 cm, głęb. 2,7 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Lot No.
852
Lampa gabinetowa, elektryczna Polska, Warszawa, w typie wyrobów
Braci Łopieńskich, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Eutrope BOURET (1833-1906)

Lot No.
851
Lampa gabinetowa, elektryczna, z figurą kobiety z dzieckiem stop cynowy srebrzony, mosiądz, szkło
barwione proszkami, iryzowane, nitkowane;
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Lot No.
850
Lampa gabinetowa z figurą Peryklesa, elektryczna, 3-świecowa Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Lot No.
848
Lampa naftowa z wazą Satsuma Niemcy, Berlin, firma Ehrich und Graetz; k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Gilles ROBERT de VAUGONDY (1688-1766)

Lot No.
836
Mapa Europy miedzioryt kolorowany, papier; 50 x 66,5 cm.
Francja, 1778.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Lot No.
801
Naszyjnik z pereł 39 sztuk pereł słodkowodnych i 12 szt brylantów;
złoto białe i żółte pr.0.750
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Lot No.
811
Naszyjnik złoto - srebrny złoto pr.0.570, srebro pr. 0.750, 0.925,
masa całkowita 14.910 g.
Wyrób nosi znamiona XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Lot No.
805
Naszyjnik złoty złoto pr.0.585, masa całkowita 24.620 g.
wyrób pochodzi z terenu Austro-Węgier.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Lot No.
818
Nóż do papieru w formie rapiera Polska, Warszawa, wytwórnia broni białej
Gabriela Borowskiego, lata 20./30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Lot No.
817
Para kałamarzy mosiądz, brąz; wys. 19,5 cm, szer. 34 cm, głęb. 17 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Lot No.
854
Para kinkietów z tarczą herbową blacha miedziana, kuta; średnica 29 cm,
głęb. 4,5//5 cm;
Polska, ok. 1710 r.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Lot No.
849
Para lamp naftowych, ceramicznych Anglia, Birmingham, firma Hinks and Son, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Lot No.
823
Para wazoników z ptaszkami brąz powlekany laką?, wys. ca 20 cm,
szer. brzuśców ca 10,5 cm.
Japonia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Lot No.
807
Pierścionek złoto pr .0.750, masa całkowita 3.770 g.
Wyrób pochodzi z II poł XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Lot No.
806
Pierścionek z brylantem złoto białe i żółte, pr.0.585, masa całkowita 3.960 g
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Lot No.
813
Pierścionek z brylantem złoto pr.ok.0.500, oprawa kamieni - srebro,
masa łączna 1.950 g
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Lot No.
803
Pierścionek z diamentami złoto 14 ct, masa całkowita 2.800 g
Cena wywoławcza. 4 200 zł