Jacques ( Jacobo) BOUSSEAU (1681-1740)-według
Lot No.207
Odyseusz napinający łuk, powtórzenie z końca XIX w.
brąz patynowany, wys. 36 cm,
sygn. na podstawie: J. Bousseau
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Paweł KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Lot No.208
Rybak
brąz, postument marmurowy;
wys. całkowita 24,5 cm;
sygn. u dołu na podstawie: P. Kowalczewski
wys. całkowita 24,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 600 zł
M. FAEHNRICH (XIX/XX w.)
Lot No.205
Skrzypek - trubadur
brąz patynowany, kamienna podstawa,
wys. całkowita: 46 cm; sygn.: M. Faehnrich / fec. 09
Niemcy?, 1909
Niemcy?, 1909
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.311
Chopin, 2010
tusz, papier; 45 x 33 cm (w świetle oprawy);
z prawej u dołu okrągły stempel autorski, wokół którego napis:
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Bronisław SCHLABS (1920-2009)
Lot No.303
Fotogram II/14
fotografia czarno-biała, brom, papier, 30 x 40 cm
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.307
Niewidomi erotomani, 1993
akwaforta, papier, 36,5 x 49,5 cm (odcisk płyty),
53,3 x 78,7 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Jerzy WIERZBICKI (ur. 1975)
Lot No.301
Ramlat Mitan, 2014/2015
z cyklu: The Empty Quarter in Oman, odbitka nr 1/20
fotografia czarno-biała, odbitka srebrowa, papier;
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)
Lot No.305
Wizja Zatoki Manhattanu
litografia barwna, papier; 49,5 x 71 cm (odcisk płyty);
sygn. ołówkiem p. d.: T. Łapinski; napis u dołu pod kompozycją
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Lot No.417
Bez tytułu, 1958
olej, płótno; 58 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: HEN.WóJCIK 58
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.429
Budujemy dom, 1968
olej, płótno; 96,5 x 130,5 cm;
sygn. p. d. WODYŃSKI
sygn. p. d. WODYŃSKI
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Igor WUŁOH (VULOKH) (1938-2012)
Lot No.427
Dzień, 1987
olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: WUŁOH (cyrylicą).
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.408
EDO - Autoportret, 2006
akryl, płótno; 24,5 x 18,5 cm;
na odwrocie napis autorski,
na odwrocie napis autorski,
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Anatolij ZVEREV (1931-1986)
Lot No.426
Kogut, 1966?
olej, tektura; 41,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: AZ 6? 6? (cyrylicą w obrębie kompozycji)
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)
Lot No.414
Konna przejażdżka, 1977
olej, płótno; 66 x 100 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Korolkiewicz 77
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Juliusz JONIAK (ur. 1925)
Lot No.413
Martwa natura na zieleni, 1991
olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.421
Moment bez dźwięku
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak
sygn. p. d.: W. Siudmak
Cena wywoławcza.
60 000 zł
60 000 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)
Lot No.412
Pejzaż, 1954
olej, tektura; 40 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Br / KIERZKOWSKI / 1954.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.416
Planty krakowskie zimą, ok. 1980
olej, płótno; 73 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
15 000 zł
12 000 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Lot No.407
Projekt maski Michela
ołówek, piórko, tusz,
tempera, karton; 23,8 x 18 cm
tempera, karton; 23,8 x 18 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.411
Projekt scenograficzny [do Teatru Groteska w Krakowie?], ok. 1963
ołówek, tusz, akwarela, papier;
12 x 19 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.424
Samotność, 2003
olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold-K. 2003.
Cena wywoławcza.
24 000 zł
17 000 zł