Lot No.
707
Solniczka łódkowata
srebro próby 12 cechowane, waga 92 g.
Polska?, 1 ćw. XIX w.
Polska?, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
1 700 zł
Lot No.
709
Przycisk do dzwonka
srebro cechowane, Wiedeń,
Georg Adam Scheid (czynny 1882-1911),
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
711
Kubek
srebro próby 84 cechowane, waga 41 g.
Warszawa, złotnik Karol Filip Malcz,
lata 50.-60. XIX w.
lata 50.-60. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
713
Chochla do ponczu
srebro próby 2 cechowane;
Strasburg, 1819-1838
Strasburg, 1819-1838
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
715
Para talerzy półmiskowych
srebro próby 12 cechowane, waga 1779 g.
Warszawa, złotnik Karol Lilpop,
lata 20.-30. XIX w. (przed 1833)
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
717
Kandelabr pięcioświecowy
srebro próby 3 cechowane, waga 591 g.
Kraków, 1922-1932
Kraków, 1922-1932
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
719
Kubek
srebro próby 12 cechowane, waga 25 g.
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30. XIXw.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
720
Para świeczników dwuświecowych
srebro próby 12 cechowane, waga 1103 g.
Warszawa, złotnik Ludwik Nast, lata 30. XIX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
12 000 zł
Lot No.
721
Paterka
srebro cechowane, waga 485 g.
Warszawa, złotnik Emil Radke, lata 30.- 40.XIX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
4 900 zł
Lot No.
723
Cukiernica
wnętrze złocone; srebro próby 800 cechowane,
waga 372 g. Czechosłowacja, 1929-1940
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
725
Taca
srebro próby 12 cechowane, waga 1916 g.
Kraków, złotnik Stanisław Westwalewicz,
lata 20.-30. XIX w.
lata 20.-30. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 700 zł
Lot No.
726
Para świeczników
srebro próby 12 cechowane, waga 731 g.
Warszawa, Karol Malcz, lata 30. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
8 000 zł
Lot No.
727
Widelce i noże do przystawek dla 6 osób
Brema, Koch & Bergfeld, k. XIX w.; firma sprzedająca
Johann Wagner & Sohn: ostrza noży - Solingen,
J. A.Henckels
J. A.Henckels
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
729
Lustro
srebro próby 2 z głową Minerwy;
wys. 50 cm, szer. 33 cm.
Francja, 2 ćw. XIX w.
wys. 50 cm, szer. 33 cm.
Francja, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
730
Taca owalna
srebro próby 800 cechowane, waga 2720 g.
Niemcy, k. XIX w.
Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 900 zł
7 000 zł
Lot No.
731
Komplet sztuców do przystawek na 12 osób (36 sztuk)
srebro złocone próby 3 cechowane, waga 2124 g.
Wiedeń, wytwórnia sreber J. C. Klinkoscha,
4 ćw. XIX w.
4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Lot No.
733
Para świeczników
srebro próby 84 cechowane, waga 528 g.
Warszawa, Icek Ehrlich, 1908-1915
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
735
Para świeczników
srebro próby 84 cechowane, waga 872 g.
Warszawa, złotnik Jan Pogorzelski, 1866
Cena wywoławcza.
6 500 zł
6 500 zł
Lot No.
737
Kielich mszalny
srebro złocone próby 3 cechowane, waga 685 g.;
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
739
Buliera
srebro próby 925 cechowane, waga 3608 g.
Londyn, złotnik John Schofild (czynny 1776-po1796),
1797/98
1797/98
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Lot No.
804
Pierścionek z brylantem
złoto pr.ok.0.500, oprawa kamieni - srebro,
masa łączna 1.950 g
masa łączna 1.950 g
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
806
Pierścionek złoty
złoto pr.0.750, masa całkowita 13.200 g
Cena wywoławcza.
6 000 zł
5 500 zł
Lot No.
807
Kolczyki złote
złoto 18 ct (żółte i białe), masa całkowita 7.040 g
Cena wywoławcza.
2 300 zł
2 300 zł
Lot No.
812
Zegarek damski, naręczny, firmy ROLEX, z bransoletką
złoto pr. 750 (18 K); waga 35,8 g.
Szwajcaria, firma ROLEX, lata 50./60. XX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.
814
Kubek - pamiątka koronacji cara Mikołaja II Romanowa
blacha emaliowana; wys. 10,2 cm, średnica wylewu 9,2 cm.
Rosja, 1896.
Rosja, 1896.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
815
Tłok pieczętny z herbem polskim Lubicz
uchwyt Francja?; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 200 zł