Lot No.
910
Szafka w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna, okleina - orzech;
81,5 x 100 x 48 cm.
Europa Środkowa, Polska, ok. 1860-80.
81,5 x 100 x 48 cm.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
912
Sekretarzyk w stylu klasycyzującym
konstrukcja - topola, okleina - mahoń, intarsje - jawor, brzoza; 125,5 x 91 x 52 cm. Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
914
Stolik pomocniczy w stylu klasycystycznym
konstrukcja - dębina, okleina - mahoń; 86 x 55,4 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 000 zł
Lot No.
916
Komplet krzeseł biedermeier
konstrukcja - sosna, okleina - mahoń;
88,5 x 49 x 46 cm.
Polska, ok. 1840.
88,5 x 49 x 46 cm.
Polska, ok. 1840.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
918
Stolik pomocniczy w stylu eklektycznym
konstrukcja - sosna, buczyna; okleina - orzech;
73 x 56,2 x 40,3 cm.
Europa Środkowa, Galicja (?) ok. 1880.
73 x 56,2 x 40,3 cm.
Cena wywoławcza.
1 600 zł