Roman MODZELEWSKI (1912-1997)
Lot No.406
Ostatnia decyzja, 1986
technika własna, płótno;
34,5 x 46 cm, 55 x 65 cm (wymiar w ramie autorskiej);
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.408
Widok z okna
olej, płótno; 90,5 x 65 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.410
Obraz XCII, 1960
olej, płótno; 132 x 97 cm;
sygn. p. d.: Gierowski;
sygn. p. d.: Gierowski;
Cena wywoławcza.
260 000 zł
Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)
Lot No.412
A.R.C.H.E, 2014
olej, płótno;
120 x 100 cm;
120 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.414
Spotkanie II, 2014
akryl, płótno; 89 x 129 cm;
sygn. i dat. p.d.: CHYL ' 14
sygn. i dat. p.d.: CHYL ' 14
Cena wywoławcza.
30 000 zł
25 000 zł
Agata KLECZKOWSKA (ur. 1987)
Lot No.416
Królik, 2011
akryl, płótno;
70 x 70 cm;
70 x 70 cm;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.418
Bez tytułu (10), 2010
akryl, płótno;
30 x 30 cm;
30 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Lot No.420
Miało być tak dobrze, a jest jak zwykle, 2005
akryl, płótno;
95,5 x 120 cm;
95,5 x 120 cm;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Mariusz KUŁAKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.422
Tytuł nr I …, z cyklu: Tytuł do uzgodnienia, 2008
olej, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. na lewej krawędzi u dołu: Kułakowski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
10 000 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.502
Przestrzeń IX, 1977
akryl, aluminium, werniks,
70 x 100 cm;
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Andrzej DĄBROWSKI, (ur. 1946)
Lot No.504
Don Kichot - nagroda filmowa Polskiej Federacji DKF
żelazo, technika własna;
wys. 58,5 cm;
wys. 58,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.505
Tors
brąz, wys. 11,5 cm;
wys.14,5 cm (z kamienną podstawą);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
5 000 zł
Artysta nieokreślony, polski, XX
Lot No.506
Akt klęczący
brąz patynowany, podstawa granitowa (?);
wys.: 13 cm (wymiar rzeźby), wys.: 27 cm (całość)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
602
Kielich
szkło rubinowe ręcznie dekorowane, złocenie,
wys. 21 cm;
Czechy?, Śląsk?, 1. poł. XX w.
wys. 21 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
604
Wazonik
szkło barwione w masie, wielowarstwowe,
żółtawo zielonkawe, 11,5 x 17 x 8 cm;
Francja, firma Emile’a Galle, XX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.
606
Tańcząca dama z różą w dłoni
porcelana, czerń naszkliwnie; wys. 20,5 cm;
Niemcy, Ludwigsburg (lub naśladownictwo ?), XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
608
Młodzieniec z koszem jabłek (ogrodnik - alegoria jesieni?)
porcelana, farby naszkliwne;
wys. 23,5 cm wys. 23,5 cm;
Niemcy, manufaktura w Hochst, XIX - XIX/XX w.
wys. 23,5 cm wys. 23,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
610
Słoń
Czechy, Duchcov [niem. Dux], Maufaktura Porcelany
Royal Dux Bohemia AG, po 1947 (przed 1999).
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
612
Miseczka z dekoracją roślinną
Nieborów, manufaktura majoliki księcia
Michała Radziwiłła, lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
614
Waza serwisowa z pokrywą, z miniaturami a’la Watteau
Miśnia, okres Marcoliniego, 1774-1814.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Olga NIEWSKA (1898-1943)
Lot No.616
Japończyk - Mnich tybetański - Uśmiech - proj. 1921, okres międzywojenny
fajans delikatny (z drobnymi skazami), szkliwo
przejrzyste, odlew; wys. 28,5 cm;
nie sygnowany;
nie sygnowany;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 600 zł
Lot No.
618
Sześć filiżanek ze spodkami i dzbanuszek, z dekoracją szlakiem bławatków
Wiedeń, lata 20. XIX w. i 1795 rok (dzbanek).
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
620
Para osłonek na doniczki (ca^che-pot)
fajans delikatny, druk barwny podmalowany ręcznie,
szkliwo ołowiowe, złocenia;
nieustalona wytwórnia środkowoeuropejska, XX w.
szkliwo ołowiowe, złocenia;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
622
Wazon z dekoracją gałązkami chryzantem w naczyniach
porcelana, szkliwo lekko seledynowe,
farby naszkliwne - emaliowe; wys. 42 cm.
Chiny lub Japonia, XIX/XX w.
Chiny lub Japonia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
624
Dekoracyjny wazon huculski
glina garncarska, pobiałka, farby ceramiczne;
szkliwo ołowiowe; wys. 74 cm; nie sygnowany.
Pokucie, 1 - 2 ćw. XX w. ?
Pokucie, 1 - 2 ćw. XX w. ?
Cena wywoławcza.
6 500 zł