Lot No.
842
Żyrandol elektryczny (pierwotnie gazowy)
brąz złocony, szkło nitkowane; wys. całości 144 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Lot No.
901
Sekretera i krzesło art deco
Sekretera - Bydgoskie Fabryki Mebli, ok. poł. XX w.
Krzesło - Polska, 2 poł. lat 30. XX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
4 700 zł
Lot No.
902
Skrzynia
sosna, intarsje - śliwa, brzoza, okucia - stal;
84,5 x 117 x 70 cm;
Polska Północna - Pomorze (?), XIX w.
84,5 x 117 x 70 cm;
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
904
Szafa secesyjna
sosna, dębina lub brzost(?); fornir - dębina lub brzozst(?),
okucia - blacha mosiężna;
Polska Południowa, Małopolska (?), po 1900 roku
okucia - blacha mosiężna;
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
906
Kwietnik art deco
konstrukcja - sklejka, fornir - orzech;
109 x 71 x 30 cm;
Polska, 1 poł. 30. XX w.
109 x 71 x 30 cm;
Polska, 1 poł. 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 000 zł
Lot No.
910
Szafa biedermeier
konstrukcja - sosna, czereśnia; fornir - czereśnia;
193,5 x 110 x 55,5 cm;
Polska (?), ok. 1840.
193,5 x 110 x 55,5 cm;
Polska (?), ok. 1840.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
912
Zestaw mebli biedermeierowskich
Siedziska - Polska, 1 ćw. XX w.
Stół - Polska, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Lot No.
914
Leżanka neorokokowa
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
101 x 165 x 69 cm;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
101 x 165 x 69 cm;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Lot No.
920
Szafa barokowa, sieniowa
konstrukcja - dębina, fornir i snycerka - orzech,
255 x 250 x 92 cm;
Europa Płn., ok. poł. XVIII w.
255 x 250 x 92 cm;
Cena wywoławcza.
55 000 zł
45 000 zł