Lot No.124
Trzy Gracje
akwarela, papier, 21 x 29 cm;
sygn. l. d.: WW
sygn. l. d.: WW
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.126
Kwiaty, 1898
akwarela, ołówek, papier, 33 x 25 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Lot No.130
Motyw z Capri
olej, płyta; 50 x 69 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.133
Portret kobiety w sukni balowej, ok. 1905
olej, płótno, 93 x 61 cm
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Józef CHARYTON (1912-1975)
Lot No.135
Pejzaż
olej, tektura; 34,5 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1960 / JCharyton
Cena wywoławcza.
8 900 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.137
W kawiarni
olej, płótno, 70,5 x 58 cm
Obraz wymaga badań, przywołuje skojarzenia
z twórczością Zygmunta Waliszewskliego.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
3 100 zł
Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Lot No.139
Francja - Panorama miasta
olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. l. d.: rzepiński
sygn. l. d.: rzepiński
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Lot No.141
Martwa natura
olej, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Stanisław PORAJ-FABIAŃSKI (1865-1947)
Lot No.144
XXV Rocznica powstania Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Krakowie, 1910
olej, tektura naklejona na sklejkę;
96,5 x 62 cm;
96,5 x 62 cm;
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Franciszek STREITT (1839-1890)
Lot No.146
W altanie
olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków
Cena wywoławcza.
70 000 zł
55 000 zł
Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Lot No.148
Żółte chryzantemy w wazonie
olej, płótno; 62 x 45 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.152
Mężczyzna w meloniku, ok. 1907
olej, płótno; 90 x 64 cm;
sygn. l. d.: VH (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
12 000 zł
10 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.154
Jaz na rzece
olej, płótno; 36 x 46 cm;
sygn. p. d.: J. Malczewski
sygn. p. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza.
44 000 zł
36 000 zł
Władysław JAROCKI (1879-1965)
Lot No.155
Pejzaż podhalański
olej, płótno; 97,5 x 125,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. JAROCKI
sygn. p. d.: Wł. JAROCKI
Cena wywoławcza.
29 000 zł
22 000 zł
Karol MOHR (1902-?)
Lot No.157
Polowanie par force
olej, płótno; 61 x 51 cm;
sygn. l. d.: K. Mohr
sygn. l. d.: K. Mohr
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.158
Kasztanka, 1932
olej, tektura; 29 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1932.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 800 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Lot No.159
Spotkanie w lesie, 1926
olej, płótno; 50,5 x 36 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1926
Cena wywoławcza.
15 000 zł
12 000 zł
Marian Michał WAWRZENIECKI (1863-1943)
Lot No.160
Handlarka, 1887
olej, płótno; 77 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Wawrzeniecki / 1887.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)
Lot No.163
Modelka w pracowni, 1892
olej, płótno dublowane; 68,5 x 56 cm;
sygn. p. d.: M.W. 1892. Munchen
Cena wywoławcza.
27 000 zł
21 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.165
Widok miasta portowego
olej, płótno; 69,5 x 96 cm
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Adam MALINOWSKI (1829-1892)
Lot No.167
Pejzaż zimowy ze sztafażem
olej, płótno naklejone na tekturą, 24 x 35 cm;
sygn. l. d.: A. Malinowski 1869.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.169
Madonna z Dzieciątkiem
olej, płótno; 100,5 x 74,5 cm.
Kopia obrazu nieokreślonego „pompiera” z XIX wieku.
Cena wywoławcza.
2 500 zł