Lot No.
1
Album „Les colonies françaises”
Paryż, Aux Editions de la Girafe, 1931
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Bolesław PRUS
Lot No.3
Zestaw 10 woluminów
pełne wydanie, oprawione w skórę;
Warszawa, 1954
Warszawa, 1954
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Philibert Louis DEBUCOURT (1755-1832)
Lot No.5
Śmierć ks. Józefa w nurtach Elstery
wg obrazu: Horace Jean Emile
VERNET (1789-1863)
akwatinta, miedzioryt punkt., papier; 62 x 80 cm
VERNET (1789-1863)
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Maksymilian OBORSKI (1809-1878)
Lot No.7
Koń
ołówek, papier,
28,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.9
Zestaw trzech rysunków
(we wspólnej oprawie
- pierwotnie obejmującej cztery prace artysty)
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)
Lot No.13
Postać mężczyzny z fajką
ołówek, piórko, tusz, papier;
24 x 13 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Kozakiewicz (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)
Lot No.101
Kościół Św. Anny w Warszawie, przed 1939
akwarela, ołówek, papier; 28 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski
sygn. p. d.: T. Cieślewski
Cena wywoławcza.
900 zł
Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Lot No.103
Błogi stan, lata 50. XX w.
piórko, tusz, akwarela, papier;
24 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: maja
sygn. u dołu: maja
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)
Lot No.105
Pejzaż górski, przed 1939
akwarela, gwasz, papier;
36,5 x 53 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): KMackiewicz
36,5 x 53 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Stanisław GÓRSKI (1887-1955)
Lot No.107
Portret kobiety
ołówek, pastel, papier;
63 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
sygn. p. d.: St. Górski
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1891 - 1976)
Lot No.109
Ceramika, po 1945
gwasz, papier, 90,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.111
Dworek
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
7,5 x 10,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.113
Kobiety przed dworkiem, 1946
akwarela, papier;
9,8 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA. 3.IX.1946
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.115
W kawiarni przy plaży, ok. 1925
węgiel, pastel, papier;
21,5 x 30,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WWeiss (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Władysław SERAFIN (1905-1988)
Lot No.117
Kapliczka przydrożna
akwarela, papier;
51 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin
sygn. p. d.: W. Serafin
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.120
Dama w kapeluszu - projekt plakatu
olej, tektura; 49 x 35,5 cm;
sygn. u dołu: A. Karpiński
sygn. u dołu: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894 -1985)
Lot No.126
Motyw miejski [Ulica Mostowa]
olej, płótno; 72,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: K Mackiewicz
sygn. l. d.: K Mackiewicz
Cena wywoławcza.
15 000 zł
LEVKOWITCH, XX w.
Lot No.128
Pejzaż miejski
olej, płótno;
62 x 71 cm;
sygn. l. d.: LEVKOWITCH
62 x 71 cm;
sygn. l. d.: LEVKOWITCH
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Molli CHWAT (1888-1963)
Lot No.130
Bratki
olej, płótno;
22,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: M. Chwat
22,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: M. Chwat
Cena wywoławcza.
3 300 zł