Władysław JAHL (1886-1953)
Lot No.133
Malarz ze sztalugą na tle pejzażu, ok. 1930
olej, tektura; 36,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jahl
sygn. p. d.: Jahl
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Malarz nieokreślony, niemiecki?, XX w.
Lot No.136
Panorama Krakowa, 1943
olej, płótno;
97,5 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: C.? P (...) 43 (słabo czytelnie)
97,5 x 130 cm;
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)
Lot No.143
Pejzaż
olej, tektura;
19 x 36 cm;
sygn. p. d.: H. Szczygliński
19 x 36 cm;
sygn. p. d.: H. Szczygliński
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Lot No.146
Morze, 1935
olej, płótno;
48,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski - Capri 1935 / ...?
48,5 x 69 cm;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Rudolf PRIEBE (1889-1964)
Lot No.153
Łodzie przy nabrzeżu
olej, płyta;
49,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: Priebe
49,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: Priebe
Cena wywoławcza.
2 500 zł
LANGLAIS, XIX w.
Lot No.159
Potok górski
olej, płótno;
69 x 106 cm;
sygn. p.d.: Langlais
69 x 106 cm;
sygn. p.d.: Langlais
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.161
Portret mężczyzny, 1843
olej, płótno;
73 x 59 cm;
na odwrocie na płótnie napis (nieczytelny) i data 1843
73 x 59 cm;
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Piotr STACHIEWICZ (1858-1930)
Lot No.163
Wiosenny dzień
olej, płyta, 52,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: P. St.
sygn. p. d.: P. St.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.165
Para obrazów - walka zwierząt
olej, deska;
36 x 47 cm.
36 x 47 cm.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Artysta nieokreślony, XVII w.?
Lot No.167
Matka Boża z Dzieciątkiem
olej, płótno naklejone na deskę;
wymiar całości z oprawą:
wymiar całości z oprawą:
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
202
Apollo Belwederski - popiersie
gips; wys. 52 cm;
Europa Zachodnia, Włochy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
F. SZYMAŃSKI, poł. XX w.
Lot No.206
Bojownik
brąz, odlewany, patynowany, czarny granit;
Polska, l. 50-te XX w.
Polska, l. 50-te XX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Tomasz SOBECKI (ur. 1952)
Lot No.301
Światło rozety z cyklu: Kształt Światła, 1990
fotografia czarno-biała, brom,
papier fotograficzny; 89,5 x 59,5 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł