Malarz nieokreślony włoski, XVII w.
Lot No.176
Para obrazów z przedstawieniem:
Postać z mieczem (Św. Paweł?)
Postać z księgą (Św. Piotr?)
Postać z księgą (Św. Piotr?)
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Claude MICHEL zw. CLODION (1738-1814)
Lot No.201
Popiersie chłopczyka
brąz złocony, marmur;
Francja, odlew XX w.
Francja, odlew XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
206
Chrystus Ukrzyżowany
drewno lipowe bielone (wtórnie);
Polska, 2. ćw. XVII w.
Polska, 2. ćw. XVII w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Joan MIRÓ (1893-1983) - według
Lot No.302
Kompozycja, 1972
litografia barwna, papier;
30 x 22,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Bożenna JABŁOŃSKA (ur. 1949)
Lot No.306
Metropolis I, 2009
sucha igła, papier;
49,5 x 65,5 cm (wymiary pracy),
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Ludwik LILLE (1897-1957)
Lot No.308
Postacie
węgiel, czarna kredka, papier;
36,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Henryk DĄBROWSKI (1927-2006)
Lot No.310
Studium wnętrza pałacu w Wilanowie, 1964
piórko, tusz, kredki, papier;
60 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.313
Autoportret, 1963
piórko, atrament niebieski, papier;
20,7 x 14,7 cm;
20,7 x 14,7 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.316
Kwiaty V. v. Gogha, 2005
tusz, papier;
32,3 x 22,8 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
500 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.402
Macierzyństwo
pastel, papier;
54,5 x 74 cm;
54,5 x 74 cm;
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA (1895-1967)
Lot No.405
Kompozycja czarna
gwasz, papier;
34 x 25 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Henryk DĄBROWSKI (1927-2006)
Lot No.407
Widok na Ratusz Staromiejski w Toruniu, 1957
akwarela, piórko, tusz, papier;
39 x 55 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Romuald REGUŁA (1894-1981)
Lot No.418
Szwaczki, ok. 1960
olej, płótno;
100 x 134,5 cm;
100 x 134,5 cm;
Cena wywoławcza.
5 500 zł