Tadeusz RYBKOWSKI (1948-1926)
Lot No.128
Wiosna, 1915
olej, tektura; 12,5 x 18 cm;
sygn. l. d.: "Wiosna 1915" / Tadeusz Rybkowski
Cena wywoławcza.
3 500 zł
J. KONARSKI, XIX/XX w.
Lot No.130
Wyjazd na polowanie
olej, płótno; 80 x 111 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski
sygn. p. d.: J. Konarski
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Lot No.137
Palenie ogniska
olej, tektura; 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Setkowicz
sygn. p. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Lot No.140
Pejzaż, 1979
olej, tektura; 34,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn.: l. d.: 1979 aneri
sygn.: l. d.: 1979 aneri
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Tadeusz ROMAN (1906-1983)
Lot No.146
Akt leżący
olej, płyta; 55,5 x 79,5 cm;
Praca nie sygnowana,
atrybucja w tradycji rodzinnej oferenta obrazu.
Praca nie sygnowana,
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Stanisław PACIOREK (1889-1952)
Lot No.149
Pejzaż z Plant, 1914
olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Paciorek/ 914.
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Malarz nieokreślony, francuski?, XVIII/XIX w.
Lot No.157
Scena rodzajowa - miniatura
gwasz, papier; średn. 6,8 cm (owal).
Na odwrocie napisy w języku francuskim
słabo czytelne.
słabo czytelne.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.159
Miniatura: Dama w czerwonej sukni
gwasz, kość; 8 x 6,5 cm (owal)
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Lot No.164
Morze, ok. 1950
olej, płótno naklejone na tekturę;
48 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Edward Harrison COMPTON (1881-1960)
Lot No.167
Pejzaż górski
olej, płótno; 70 x 95 cm;
sygn. p. d.: C. HARRISON / COMPTON
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Józef MĘCINA- KRZESZ (1860-1934)
Lot No.172
Odaliska, ok. 1910
olej, płótno; 110 x 151 cm;
sygn. p. d.: J. Męcina Krzesz
sygn. p. d.: J. Męcina Krzesz
Cena wywoławcza.
65 000 zł