Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.175
Maria Magdalena
olej, płótno dublowane; 97 x 72,5 cm
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Artysta nieokreślony, włoski, XVIII w.
Lot No.177
Głowa starca
olej, płótno dublowanie;
58,5 x 48 cm
58,5 x 48 cm
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Lot No.
201
Putto
drewno lipowe, polichromowane i złocone; wys. 80 cm.
Warszawa (?), ok. 1720-40.
Warszawa (?), ok. 1720-40.
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Lot No.
203
Święty Jakub
drewno lipowe, polichromowane i złocone; wys. 51 cm.
Kraków (?), ok. 1500-1510
Kraków (?), ok. 1500-1510
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Lot No.
205
Rodzice z niemowlęciem
glinka terakotowa z brązową polichromią;
Austria lub Niemcy, realizacja autorska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Charles CUMBERWORTH (1811-1852)
Lot No.207
„Petits Blancs”
brąz, odlew patynowany;
Francja; przed poł. XIX w.;
Francja; przed poł. XIX w.;
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Lot No.
209
Dionizos
Redukcja rzeźby antycznej; oryginał w Museo
Archeologico Nazionale di Napoli.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
A. HERNICH (XIX w.)
Lot No.211
Konny portret cesarza Napoleona Bonaparte w czasie bitwy pod Jeną
brąz, odlew patynowany;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Naum Lwowicz ARONSON (1872-1943)
Lot No.213
Popiersie Lwa Tołstoja
brąz patynowany,
Francja?, pocz. XX w.
Francja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Victor Heinrich SEIFERT (1870-1953)
Lot No.215
„Pragnienie”
brąz, odlew patynowany;
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Bolesław GARDULSKI (1885-1961)
Lot No.302
Motyw z Wenecji
fotografia, guma arabska [odcień błękitny],
papier; 27,7 x 32,7 cm;
papier; 27,7 x 32,7 cm;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Janusz MIELCZAREK
Lot No.304
Marian Michalik w pracowni, 1996
fotografia barwna, papier;
30 x 45 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.306
W galerii, 2005
linoryt, monotypia, papier;
40,5 x 32 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.308
Tryptyk, 1984
serigrafia, papier;
14,5 x 13,5 cm
14,5 x 13,5 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.310
Bez tytułu
grafika komputerowa, papier;
79 x 79 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Felicja PACANOWSKA (1907-1975)
Lot No.312
Kompozycja z drzewem
akwaforta? barwna, papier;
31,5 x 20,6 cm (odcisk płyty),
Cena wywoławcza.
700 zł
Paweł WEINREB (ur. 1978)
Lot No.314
Fairy tale, 2007
litografia, druk cyfrowy - technika własna, papier;
63,5 x 79,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Jolanta RUDZKA-HABISIAK (ur. 1958)
Lot No.316
Outer, auri, argenti, 2011
technika własna, relief;
28 x 19 cm;
28 x 19 cm;
Cena wywoławcza.
600 zł
Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)
Lot No.318
Akt, 1981
ołówek, papier;
85 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.320
Venus, 1960
ołówek, papier; 16 x 11,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: 22 XII SŻ 60;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Józef SZAJNA (1922-2008)
Lot No.322
Akty, 2002
ołówek, papier żeberkowy;
29,6 x 40 cm;
29,6 x 40 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł