Bronisław MAŁKOWSKI (1883- 1936)
Lot No.125
Portret dziewczynki
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
29,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Lot No.127
Ostatni z Nieczujów na pielgrzymce, 1887
akwarela, papier; 25,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Kossak 1887
Cena wywoławcza.
80 000 zł
Konrad KURZWELLY-MÜLLER (1855-1914)
Lot No.129
Zimowy las
olej, płótno; 37 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Muller Kurzwelly
sygn. p. d.: Muller Kurzwelly
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Lot No.131
Wisła pod Krakowem, ok. 1912
olej, płótno, 80 x 64 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Alicja HOHERMANN (1902-1943)
Lot No.133
Bukiet kwiatów, 1942
olej, tektura; 27 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Alice Hohermann 42
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.135
Portret damy w kapeluszu, 1924
olej, tektura; 55,5 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: a.karpiński / Krakow V 1924 r.
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Lot No.137
Akt w fotelu, ok. 1920
olej, płótno; 33 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.139
Lilla Weneda, ok. 1930
olej, sklejka; 135 x 98 cm;
na odwrocie fragment nalepki z częściowo
zachowanym podpisem autora
zachowanym podpisem autora
Cena wywoławcza.
36 000 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Lot No.141
Przyjaciele
olej, sklejka; 35,5 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: "przyjaciele" / F.M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza.
7 800 zł
Stanisław CZAJKOWSKI (1878- 1954)
Lot No.143
Dom rybaka w Kazimierzu, 1954
olej, płótno; 44 x 70 cm;
sygn. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 54
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Jan RUBCZAK (1884-1942)
Lot No.145
Port w Audierne, 1912
olej, tektura; 47,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Rubczak
sygn. p. d.: Rubczak
Cena wywoławcza.
76 000 zł
Tadeusz CYBULSKI (1878- 1954)
Lot No.147
Martwa natura
olej, płótno, 33,5 x 46 cm;
sygn. p. g.: Prof. Franciszkowi Walterowi / T. Cybulski
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.149
Słoneczniki, 1905
olej, tektura; 14 x 19 cm;
sygn. p. d.: WW;
sygn. p. d.: WW;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Władysław STACHOWSKI (1852-1932)
Lot No.151
Spotkanie
olej, deska; 40 x 11 cm
(kształt nieregularny w świetle oprawy)
sygn. p. d.: W. Stachowski/ Munich
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Lot No.153
Orka, po 1900
olej, tektura; 16,5 x 22,5 cm;
sygn. l. d.: JOZEF CHEŁMOŃSKI
sygn. l. d.: JOZEF CHEŁMOŃSKI
Cena wywoławcza.
30 000 zł
ZYGMUNTOWICZ (XX w.)
Lot No.155
Odpoczynek ułanów
olej, płótno; 55,5 x 86,5 cm;
sygn. p. d.: ZYGMUNTOWICZ
sygn. p. d.: ZYGMUNTOWICZ
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Lot No.157
Powrót z miasta
olej, tektura; 46,5 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Lot No.159
Kawaleria jedzie, ok. 1935
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)
Lot No.161
Powrót do pałacu, 1896
olej, płótno dublowane; 64 x 115 cm;
sygn. i dat. p. d.: S.MASŁOWSKI/ 1896
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Stanisław KACZOR BATOWSKI (1866-1846)
Lot No.163
Zwózka siana, 1923
olej, tektura; 40 x 57 cm;
sygn. l. d.: Batowski / 1923.
sygn. l. d.: Batowski / 1923.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Tadeusz CYBULSKI (1878- 1954)
Lot No.165
Pejzaż, 1930
olej, płótno; 47 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: T. CYBULSKI / 1930
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904- 1970)
Lot No.167
Widok z krową, 1938
tempera, płótno; 38 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Podsadecki / 938.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Marian WAWRZENIECKI (1863- 1943)
Lot No.169
Modelka w pracowni, 1892
olej, płótno dublowane; 68,5 x 56 cm;
sygn. p. d.: M.W. 1892. Munchen
Cena wywoławcza.
33 000 zł