Lot No.
811
Zegarek naręczny, damski, z bransoletką
platyna pr. 900, diamenty (77 szt.),
Szwajcaria, 1929
Szwajcaria, 1929
Cena wywoławcza.
8 900 zł
Lot No.
814
Cukiernica ze szklanym wkładem
plater, złocony galwanicznie;
Warszawa, firma Romana Plewkiewicza, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
816
Monstrancja prawosławna
mosiądz, blacha mosiężna, złocenia, kamienie
półszlachetne, szkło; malowidło: tempera i gwasz
na blasze; Europa Wschodnia, Ukraina? XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Lot No.
818
Ikona - Wniebowstąpienie
tempera na desce, srebro pr. 84;
Rosja, Petersburg, probierze „W.S" i „P.M"
czynni w latach 1866-1869
czynni w latach 1866-1869
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Lot No.
820
Ikona - Matka Boska z Dzieciątkiem
tempera na płótnie, naklejonym na deskę;
Rosja, XVIII w.
Rosja, XVIII w.
Cena wywoławcza.
26 500 zł
Lot No.
822
Lampa naftowa
mosiądz, majolika, Niemcy,
palnik firmy Hugo Schneider w Lipsku; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
824
Partyzana
żelazo kute; dł. całk. 54,5 cm, szer. 17 cm;
Polska, XVII w. (?)
Polska, XVII w. (?)
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.
826
Zegar kominkowy, neorokokowy
Niemcy, Schwarzwald, Aktiengeselschaft
für Uhrenfabrikation, Lenzkirch; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Adam PILIŃSKI (1810-1887)
Lot No.830
Warszawa
akwaforta, papier, 12,8 x 20,1 cm (wymiar płyty),
16,5 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Johann Baptist HOMANN (1664-1724)
Lot No.832
Mapa krajów nadbałtyckich - Łotwy i Kurlandii
Norymberga, pocz. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
901
Barek w stylu modernistycznym
fornir - mahoniowiec, róża, okucia - mosiądz;
Polska, ok. 1915-20
Polska, ok. 1915-20
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
903
Komoda klasycystyczna
dębina, fornir - mahoń, intarsje - jawor, palisander,
okucia - mosiądz;
Europa Zachodnia, (Belgia?), pocz. XIX w.
okucia - mosiądz;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
905
Serwantka biedermeier
sosna; fornir - mahoń;
Polska (?), ok. 1830-40
Polska (?), ok. 1830-40
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Lot No.
907
Stół w stylu Ludwika Filipa
sosna, fornir - brzoza;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
909
Para krzeseł giętych
sklejka buczynowa, buczyna;
Polska, lata 30. XX w.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
913
Sekretera klasycystyczna
Europa Zachodnia, Niemcy, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 600 zł