Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Lot No.125
Pejzaż miasteczka, przed 1939
olej, płótno; 61 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Borysowski
sygn. l. d.: Borysowski
Cena wywoławcza.
7 200 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.128
Portret mężczyzny
olej, tektura; 39,5 x 66,5 cm;
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman /Bonarka
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Julian PANKIEWICZ [PAŃKEWYCZ] (1863-1933)
Lot No.139
Wspomnienie z Toskanii
olej, płótno; 70 x 54 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz
sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Walter MORAS (1854-1925)
Lot No.145
Młyn
olej, płótno, 59 x 99,5 cm;
sygn. l. d.: W. Moras.
sygn. l. d.: W. Moras.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)
Lot No.148
Przed lustrem
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Malarz nieokreślony, angielski? pocz. XIX w.
Lot No.152
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno dublowane;
50,5 x 61 cm;
50,5 x 61 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Wilhelm Hans BRAUN (1873-1938)
Lot No.155
Mimi
olej, deska; 26 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: W.H. BRAUN.
sygn. l. d.: W.H. BRAUN.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Auguste MOREAU (1834-1917)
Lot No.201
Dziecko i pasikonik
brąz, odlew pokryty sztuczną patyną;
Francja, pocz. XX w.
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
205
Aniołek
drewno lipowe, polichromowane i złocone;
wys. 62 cm. Małopolska (?), 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Lot No.
208
Nauczanie Marii
wys. 21 cm; Północne Włochy, 1. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)
Lot No.301
Zmiana skali rzeczywistości, 1973
fotografia czarno-biała, brom,
papier na płycie pilśniowej; 49,7 x 49,8 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł