Lot No.171
Odpoczynek
olej, tektura; 12,5 x 21 cm,
sygn. p. d.: WW, Na odwrocie owalny stempel
Cena wywoławcza.
9 200 zł
Paweł PIOTROWICZ CZYSTIAKOW (1832-1919)
Lot No.175
Tivoli - źródło w lesie
olej, płótno dublowane; 57 x 41,5 cm
Z tyłu obrazu napis skopiowany ze starego odwrocia
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Zygmunt SIDOROWICZ (1846-1881)
Lot No.179
Portret kobiety z wiankiem jemioły we włosach, 1871
olej, płótno dublowane, 37 x 27 cm;
sygn l. d.: Sidorowicz / 1871
sygn l. d.: Sidorowicz / 1871
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Aleksander MROCZKOWSKI (1850-1927)
Lot No.181
Portret mężczyzny, 1903
olej, płótno; 62 x 52 cm;
sygn. i dat. p. g.: A.Mroczkowski / Kraków 4/ VII 903
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Emmanuel VILLANIS (1858-1914)
Lot No.205
Marguerite
brąz, odlew patynowany; wys. 57,5 cm,
Francja, pocz. XX w.
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
207
Grupa bachiczna
brąz, odlew patynowany; wys. 38 cm, średnica 23 cm.
Francja, odlew XX w.
Francja, odlew XX w.
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Lot No.
209
Kowal
brąz, odlew patynowany; wys. 31,5 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
Europa Zachodnia, XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Xawery DUNIKOWSKI (1875-1964)
Lot No.211
Brzemienna
brąz, odlew (nr 2011); wys. 40 cm;
Polska, rzeźba autorska z ok. 1907;
oferowany odlew z 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
LEMIRE
Lot No.213
Amor
brąz, odlew patynowany, wys. 32 cm;
Francja, XIX/XX w.
Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
215
Figura nieokreślonej modlącej się postaci
drewno dębowe; wys. 63 cm, podstawa 16 x 14 cm.
Europa Zachodnia, XVI w.
Europa Zachodnia, XVI w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
217
Jan Chrzciciel
drewno lipowe, polichromowane, złocone;
wys. 62,5 cm;
Małopolska, XVIII w.
wys. 62,5 cm;
Małopolska, XVIII w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Lot No.
219
Budda
drewno polichromowane, złocone, inkrustowane
szkiełkami, imitującymi drogie kamienie;
Tajlandia (d. Syjam); XIX/XX w. (?)
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)
Lot No.301
Kompozycja, 1985
technika mieszana: litografia (?), olej, papier;
63 x 45 cm (w świetle oprawy)
63 x 45 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Autor nieokreślony
Lot No.303
Afisz z wystawy Pabla Picassa
druk, papier;
112 x 84 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
900 zł
Asa HARVARD (ur. 1961)
Lot No.305
Mine de rien
technika mieszana (gwasz, druk), papier;
76 x 55,5 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Karel APPEL (1921-2006)
Lot No.307
Zwierzęta
druk artystyczny, papier;
40 x 69,5 (wymiar odbitki),
40 x 69,5 (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Antonio SAURA (1930-1998)
Lot No.309
Kompozycja
technika mieszana - akwaforta, litografia, papier;
32 x 55 cm (wymiar odbitki);
32 x 55 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza.
3 900 zł