Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Lot No.121
Fale morskie, 1932
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski 1932.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Władysław BOROWICKI (1909-1997)
Lot No.127
Napoleon pod Somosierrą
olej, płótno; 35 x 44 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Ludwik GĘDŁEK (1847-1904)
Lot No.129
Jadą sanie
olej, deska; 20 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: L. Gędłek. Wien
sygn. p. d.: L. Gędłek. Wien
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)
Lot No.133
Zachód słońca nad lasem
olej, płótno; 73,5 x 118 cm;
sygn. p. d.: Grubiński
sygn. p. d.: Grubiński
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)
Lot No.135
Podróżujący o zmierzchu
olej, tektura; 11,5 x 16,5 cm;
l. d.: A. Wierusz-Kowalski
l. d.: A. Wierusz-Kowalski
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Alexander Von DELLINGER, XIX w.
Lot No.137
Pastwisko, 1834
olej, deska; 60,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Alexander von Dellinger 1834
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Ludwik MISKY (1884-1938)
Lot No.139
Kwiaty w wazonie
olej, tektura; 48 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: LMisky
sygn. p. d.: LMisky
Cena wywoławcza.
6 200 zł
Roman ŁYSAKOWSKI (1899-1992)
Lot No.143
Akt kobiety
olej, płótno; 93 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Łysakowski (sygnatura słabo widoczna)
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Józef GURANOWSKI (1852-1922)
Lot No.146
Pejzaż, 1918
olej, płótno; 62,5 x 112,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Guranowski / 1918
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)
Lot No.149
Ursus i Ligia
olej, płótno; 70,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: M. Krzyżak;
sygn. l. d.: M. Krzyżak;
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.152
Jesień, 1946
olej, karton; 72 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: WIKTOR KORECKI 1946
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Franciszek MACHNIEWICZ (1859-1897)
Lot No.154
Na skraju lasu
olej, tektura; 48,5 x 63,5 cm;
sygn. l. d.: FMachniewicz
sygn. l. d.: FMachniewicz
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Efraim MANDELBAUM (1884-1943)
Lot No.156
Martwa natura z jabłkami, ok. 1920
olej, płótno; 46 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: E. Mandel
sygn. l. d.: E. Mandel
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Nathan GRUNSWEIGH (1880-1970)
Lot No.159
Ofiara Abrahama, 1947
olej, płótno, 73 x 116 cm;
sygn. l. d.: Grunsweigh 1947
sygn. l. d.: Grunsweigh 1947
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Stanisław JANOWSKI (1866-1942)
Lot No.163
Wnętrze kościółka w Binarowej, 1913
olej, tektura, 22 x 26,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Janowski/ Binarowa 1913.
Cena wywoławcza.
4 000 zł