Lot No.
812
Lampa buduarowa, elektryczna, w typie secesji
szkło w typie wytwórni wiedeńskich lub czeskich,
mosiądz, tkanina;
Austro-Węgry, pocz. XX w.
mosiądz, tkanina;
Austro-Węgry, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Lot No.
818
Ekrytuar i suszka
marmur, brąz, drewno;
Europa Środkowa, Polska?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
820
Rzeźba - " Bażanty"
terakota, brązowiona;
Francja, 1 poł. XX w.
Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
822
Ikona - Św. Jan Chrzciciel
tempera na desce z kowczegiem, z tyłu 2 szpongi;
bordiura z tłoczonej blachy mosiężnej;
Rosja, XIX w.
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
824
Lampa stojąca, elektryczna, z abażurem
drewno toczone, malowane, złocone;
wys. z abażurem 177 cm.
Europa Środkowa, 1 tercja XX w.
wys. z abażurem 177 cm.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Lot No.
827
Zegar podłogowy z dekoracją w typie "chinoiserie"
Europa Zachodnia, Holandia?, Anglia?,
I poł. XIX w.
I poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Lot No.
904
Stolik pomocniczy art deco
konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech;
Polska, po 1930
Polska, po 1930
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
908
Szafa biblioteczna w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - dębina, mahoń, fornir - mahoń;
Szwecja, ok. 1880
Szwecja, ok. 1880
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Lot No.
913
Komoda biedermeier
konstrukcja - sosna, fornir - czeczota jaworowa;
Szwecja, ok. 1830
Szwecja, ok. 1830
Cena wywoławcza.
6 000 zł