Roman OPAŁKA (1931- 2011)
Lot No.310
Żagiel II
linoryt, papier;
68,5 x 51 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.313
Bez tytułu, 1975
ołówek, kredka czarna, papier naklejony na deskę;
20 x 20 cm
20 x 20 cm
Cena wywoławcza.
800 zł
Ryszard WAŚKO (1883-1966)
Lot No.315
Object A, 1976
tusz, ołówek, papier;
41 x 28 cm;
41 x 28 cm;
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Otto AXER (1906-1983)
Lot No.318
Bez tytułu
tusz, piórko, papier;
28,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.407
Bez tytułu, 1975
gwasz, papier naklejony na deskę;
20 x 20 cm; sygn. p. d.: Gierowski
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)
Lot No.414
Apo
olej, płyta;
72 x 82 cm;
72 x 82 cm;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)
Lot No.418
Obraz VI, 1964
technika mieszana, płótno;
135x 69,5 cm;
135x 69,5 cm;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.423
NY - 10084, 2003
olej, płótno;
40 x 30 cm;
40 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jolanta JOHNSSON (ur. 1955)
Lot No.432
Pejzaż z zieloną linią, 2009
olej, płótno;
55 x 80 cm;
55 x 80 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Felicja PACANOWSKA (1907-2002)
Lot No.434
Bez tytułu, 1961
olej, płótno;
50 x 50 cm;
50 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł