Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN (1917-1980)
Lot No.448
Matka Boża z Dzieciątkiem
mozaika ceramiczna na płycie;
śr. 35,5 cm;
śr. 35,5 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Bronisław CHROMY (ur. 1925)
Lot No.502
Ślimak
brąz patynowany, kamień, amonit,
19 x 27 x 18 cm;
19 x 27 x 18 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
602
Wazonik zielony z muszelkami
Czechy (w typie wyrobów Wilhelma Kralika),
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
604
Talerz huculski
Pokucie - Huculszczyzna, Kosów (?),
wyrób ludowy, XX w.
wyrób ludowy, XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
606
Wazka huculska
Pokucie, Kosów, Grzegorz lub Paulina
Cwiłyk, lata 20.- 30.XX w.
Cwiłyk, lata 20.- 30.XX w.
Cena wywoławcza.
300 zł
Lot No.
608
Misa z reliefem owocowo-kwiatowym
Niemcy, wytwórnia Rosenthala, Selb (Bawaria),
okres międzywojenny
okres międzywojenny
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
614
Para cache-pôts
z miniaturami a'la Watteau, z podstawkami;
Miśnia, 2 poł. XIX w.
Miśnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Lot No.
616
Gerydon z dekoracją ostami
- donica z kolumnową podstawą;
Nieokreślona wytwórnia środkowoeuropejska, XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
701
Cukiernica skrzynkowa
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych Józef Fraget,
4 ćw. XIX w. (przed 1896)
i Platerowanych Józef Fraget,
4 ćw. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
703
Świecznik szabatowy
Warszawa, Fabryka Wyrobów Platerowanych
i Brązowych Br. Henneberg (czynna 1857-1944),
k. XIX w.
k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
705
Buliera z podgrzewaczem
plater; Warszawa, Br. Henneberg, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
709
Szczypce do cukru w etui
srebro próby 1 z głową Minerwy sygnowane
(monogram złotnika nieczytelny);
Francja, Paryż, k. XIX w.
Francja, Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
711
Papierośnica
srebro próby 84; waga 150 g.
Moskwa, Konstnatin I. Skworcow, 1908-1926
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
715
Zestaw sztućców na 12 osób
i środka stołu w kantynie;
Brema, firma Wilkens und Söhne (czynna od 1810),
firma kupiecka Rudolf Baumann, lata 20.-30.XX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
717
Kubek zdobiony monetami
srebro próby 3 z głową psa (dla małych przedmiotów);
waga 32 g. Austro-Węgry, Wiedeń ?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
719
Patera - misa
srebro próby 800; waga 489 g.
Wrocław, firma kupiecka Carl Frey und Söhne,
lata 30.-40. XX w.
lata 30.-40. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł