Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.49
Widok na ulicę Poselską i kościół Dominikanów w Krakowie, ok. 1910
ołówek, papier, 19,5 x 15,5 cm
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.51
Droga w lesie, ok. 1908
kredki, papier, 15 x 19 cm
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Lot No.105
Na plaży, ok. 1970
długopis, akwarela, papier;
20 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: majaberezowska
sygn. l. d.: majaberezowska
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1891 - 1976)
Lot No.107
Projekt kostiumu - z cyklu "Stroje ludowe"
gwasz, ołówek, papier, 23,7 x 42 cm;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Emil KRCHA (1894-1972)
Lot No.110
Kompozycja figuralna,1925
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
72 x 58 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Artysta nieokreślony francuski?, XVIII w.
Lot No.115
Głowa dziewczyny
pastel (wcierany), kreda, papier, 45,5 x 35,6 cm
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.123
Róże w wazonie i ceramiczne puzderko
olej, tektura, 33 x 50 cm;
sygn. z lewej.: A. Karpiński
sygn. z lewej.: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.125
Przedwiośnie, 1898
olej, tektura, 12,4 x 21,3 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.129
Rybak z podrywką, ok. 1935
olej, płótno, 74 x 104 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.131
Autoportret na tle morza, 1942
olej, sklejka, 34 x 30 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman/ Jerozolima 1942
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)
Lot No.133
Przed lustrem
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Wacław SZYMANOWSKI (1859-1930)
Lot No.138
Żniwiarka, ok. 1920
olej, płótno, 84,5 x 160 cm;
sygn. l. d.: Wacław Szymanowski.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Wojciech GRABOWSKI (1850-1885)
Lot No.141
Młyn, 1882
olej, deska, 37 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)
Lot No.143
Króliki, 1879
olej, deska, 26,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: A. Kozakiewicz 1879 / München
Cena wywoławcza.
32 000 zł