Lot No.
704
Taca
plater sygnowany, nr modelu 2046; Warszawa,
Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych
Józef Fraget, 1896-1915
Józef Fraget, 1896-1915
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
706
Patera
plater sygnowany, nr modelu 1182;
Warszawa, Br. Henneberg (1856-1939),
4 ćw. XIX w.
4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
708
Patera
plater sygnowany, nr modelu 2936;
Warszawa, Norblin i Ska, 1 ćw. XX w. (po 1914)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
710
Patera ze szkłem
Patera: Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik; szkło: Czechy, w typie szkieł
Loetz Witwe (Klaštersky Mlyn), ok. 1900
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Lot No.
712
Podgrzewacz do mięs
plater sygnowany;
Sheffield, firma Walker and Hall.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
715
Dzban do napojów
srebro próby 800 sygnowane;
Brema, Koch und Bergfeld (czynni od 1859),
lata 20.-30. XX w.
lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
718
Para świeczników 4-świecowych
srebro próby 835 sygnowane; waga 893 g.
Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Jakob Grimminger;
lata 30. XX w.
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Lot No.
720
Paterka neorenesansowa
srebro próby 800; waga 292 g.
Kolonia, Gabriel Hermeling (czynny 1860-1904),
lata 90. XIX w.
lata 90. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
722
Serwis do kawy i herbaty z tacą
srebro próby 3 z wizerunkiem orła; waga 5472 g.
Portugalia, Porto, 4 ćw. XIX w. (po 1886)
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Lot No.
724
Komplet sztućców do owoców dla 6 osób
srebro próby 3 z tukanem sygnowane; waga 255 g.
Wiedeń, lata 20-30.XX w. (po 1922)
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
726
Cukiernica
srebro próby 13 (monogram złotnika nieczytelny);
waga 166 g. Niemcy, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
728
Para pojemników - bombonierek
wnętrza złocone; srebro próby 800; waga 499 g.
Belgia, 1 poł. XX w. (przed 1942)
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
803
Pierścionek z miniaturą
masa całkowita wyrobu 5,600 g,
Europa Zachodnia, XIX w.
Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
806
Zegarek w obudowie z brązu złoconego
Francja, Caen, warsztat zegarmistrzowski Adeline;
XVIII/ XIX w.; obudowa późniejsza.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
808
Patera do tortu
fajans, metal galwanizowany;
Austria, lata 20-30. XX w.
Austria, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
812
Lampka do powozu
plater, Anglia, Londyn,
firma Jemer and Knewstub, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
814
Medal poświęcony Janowi Dekertowi
brąz, bity; średnica 5 cm.
Norymberga, firma medalierska LAUER, 1891.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Matthias SEUTTER,Tobias Conrad LOTTER
Lot No.818
Mapa klasztorów franciszkańskich
na ziemiach Rzeczypospolitej;
Augsburg, po 1756.
Augsburg, po 1756.
Cena wywoławcza.
7 500 zł