Józef MĘCINA-KRZESZ (1860-1934)
Lot No.110
Portret kobiety
olej, tektura; 56 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: JMęcina-Krzesz
sygn. l. d.: JMęcina-Krzesz
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Lot No.112
Odaliska
pastel, papier; 68,5 x 49,5 cm
(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: "Odaliska" / F.M. Wygrzywalski
(w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)
Lot No.114
Jockey na koniu
akwarela, papier; 49 x 69 cm
(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert (ołówkiem)
(w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Stanisław GAŁEK (1876-1961)
Lot No.123
Pejzaż górski, 1916
akwarela, papier; 9,5 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: St. Gałek 1916
sygn. l. d.: St. Gałek 1916
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)
Lot No.128
Uchodźcy, 1944
olej, tektura; 35 x 51 cm;
sygn. l. d.: B. Stawiński
sygn. l. d.: B. Stawiński
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Emil SZINAGEL (1899-1943)
Lot No.132
Miasteczko
olej, płótno; 44,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: Szinagel
sygn. l. d.: Szinagel
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Antoni de BRADE (1887-1973)
Lot No.134
Bałtyk o zachodzie
olej, tektura; 56 x 45 cm;
sygn. p. d.: Antoni de Brade
sygn. p. d.: Antoni de Brade
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Władysław FILIPIAK (1908-1976)
Lot No.145
Sielanka, 1942
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: W. Filipiak / 1942
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)
Lot No.149
Portret Beaty Matejkówny
olej, płótno dublowane, 57 x 44 cm;
sygn. p. d.: SW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
350 000 zł
Stanisław GAŁEK (1876-1961)
Lot No.151
Pejzaż górski, ok. 1930
olej, tektura; 54 x 74 cm;
sygn. l. d.: ST. GAŁEK
sygn. l. d.: ST. GAŁEK
Cena wywoławcza.
6 000 zł
NOWAKIWSKIJ Oleksa (1872 -1932)
Lot No.155
Staw w Parku Botanicznym we Lwowie
olej, płótno dublowane; 90,5 x 95 cm;
sygn. p. d.: O. Nowakiwskij (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
95 000 zł