Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)
Lot No.101
Barki
litografia, papier, 82 x 50 cm (arkusz);
sygn. p. d.: TadŁapiński
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Lot No.103
Transmutacja XVIII, 1987
grafika barwna, karton, 22 x 16,7 cm (wymiar kartonu);
sygn. p. d.: J. Kraupe 1987;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.105
Bez tytułu, 2009
monotypia, papier, 49,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: "Unikalna monotypia +" 1/1. 2009
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.107
Akt, 1997
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.109
Karnawał - scena plenerowa, 2008
tusz, papier, 70 x 50 cm;
dat. i sygn l. d.: 2008 / K. Bereźnicki /
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)
Lot No.111
4 prace: Szatan, Obrzęd, Senator, Menuet
1963; tusz, akwarela, papier, 48 x 26,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.B. 63
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Bronisław SCHLABS (1920 - 2009)
Lot No.202
T2 6/58
fotografia czarno-biała, technika własna, papier,
30 x 40 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan WESELIK (1923-2005)
Lot No.204
Bez tytułu, przed 1959
fotografia czarno-biała, brom, papier, 38,5 x 28,5 cm;
opisana (piórem, kredką) oraz trzy pieczątki
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Leopold FISCHER (1902-1978)
Lot No.206
Bergwald, l. 60. XX w.
fotografia czarno-biała, technika autorska
(tzw. metoda Fischera), papier, 33 x 51 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Gerhard MIKULASCHEK
Lot No.208
Little farm, l. 60. XX w.
fotografia barwna, technika autorska,
papier, 27,5 x 36 cm;
Cena wywoławcza.
400 zł
Monika SOLORZ (ur. 1974)
Lot No.301
Skoczek 1, 2001
technika mieszana, olej, płótno, 91 x 201 cm
sygn. i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)
Lot No.303
Bezprzewodowo 4, 2008
akryl, płótno, 60 x 120 cm
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.305
Drzewo, 1988
olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz '88
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Ryszard GANCARZ (ur. 1955)
Lot No.307
Spotkanie, 2009
technika mieszana, papier, 38 x 88 cm
sygn. l. d.: R. GANCARZ SPOTKANIE
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Szymon ZIAREK (ur. 1985)
Lot No.309
Eutanazja niedobrowolna żadna, 2009
olej, płótno, 80 x 120 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.311
Kinderheim 5, 2002-2004
tempera, płótno 55 x 38 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Hanna PYRZYŃSKA-PIŁAT (ur. 1957)
Lot No.313
Jem, 2008
akryl, płótno, 80 x 40 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur.1972)
Lot No.315
Capra Ibex, Capricorn in Purple, 2008
akryl, płótno, 100 x 100 cm (każdy z obrazów);
opisane na odwrocie
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Lot No.317
Pejzaż zimowy, 1979
akwarela, papier, 24 x 39 cm;
sygn. p. d.: Duda Gracz 1979.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.319
Starówka - chmury, 2006
olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: STARÓWKA, E.DWURNIK 06
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)
Lot No.321
Rysunek feministyczny, 1993
pastel, papier szary, 31 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: FS 1693
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Lot No.323
Relief błękitny, 1980
technika własna, 44 x 44 cm;
sygn. na odwrocie: "1980 / H. Stażewski"
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.325
Bez tytułu, 2003
technika własna, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2003
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Lot No.327
Nr 5, 1976
technika własna, kolaż, papier, 49,5 x 34 cm;
sygn. u dołu: B.KIERZKOWSKI
Cena wywoławcza.
10 000 zł