Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Lot No.329
K.F. 62, 1968
gips, metal, farba 28 x 48 x 5 cm;
opisany i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.331
Św. Filip Apostoł
akwarela, gwasz, papier, 21,5 x 17,5 cm;
sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Alfred ABERDAM (1894 - 1963)
Lot No.333
Tańczące postacie, 1959
olej, płótno, 46 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: Aberdam / Paris / (1959);
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.335
Kompozycja, 1963
olej, płótno, 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: 5. 1963 / Kantor
Cena wywoławcza.
90 000 zł
Alfred LENICA (1899 - 1977)
Lot No.337
Kompozycja
technika własna, papier, 20 x 28,5 cm;
sygn. p.d.: Lenica
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Władysław HASIOR (1928 - 1999)
Lot No.339
Z cyklu: Kapliczka domowa, 1994
asamblaż, 56 x 37 cm;
praca sygn. i opisana na odwrocie wraz z dedykacją
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lech KUNKA (1920-1978)
Lot No.341
Portret artysty, 1969
technika własna, 182 x 122 cm;
na odwrocie opis autorski oraz nalepka
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)
Lot No.343
Kobieta, 1989
akryl, płótno, 120 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: .R.ZAKRZEWSKI.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.345
Morskie Oko - Świt III
olej, płótno, 52 x 62 cm; sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.347
Port w Askim I, 1990
olej, płótno, 70,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Lucjan ORZECH (ur. 1946)
Lot No.349
Sonata klasyczna, 1988
olej, płótno, 99 x 98 cm;
napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Barbara MASSALSKA (1927-1980)
Lot No.351
Grób, 1977
olej, płótno, 100 x 160 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.353
Guignol
olej, płótno, 46 x 31 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.355
Podniebne zaloty, 1999
olej, płótno,120 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 1999
Cena wywoławcza.
36 000 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Lot No.357
Pejzaż fantastyczny
akwarela, papier, 25,5 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: Henryk Waniek
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Lot No.359
Bez tytułu, 1979
olej, płyta, 55 x 74 cm;
sygn. i dat. p. d.: henryk waniek 1978
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Hanna BRZUSZKIEWICZ (ur. 1934)
Lot No.401
Heliocentryzm II, 1973
kamionka szkliwiona, 70 x 70 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Tadeusz ŁODZIANA (ur. 1920)
Lot No.403
Kadr
brąz na drewnianej podstawie; wys. 29 cm;
sygn. z boku: TŁ
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.405
Głowa, ok. 1962
gips patynowany, wys. 21,5 cm
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Zofia WOLSKA (ur. 1934)
Lot No.407
Ikar III, 1997
brąz, wys. 46 cm;
sygn. i num.: 6/5/97/ZW
Cena wywoławcza.
9 200 zł