Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)
Lot No.329
Pokrajane niebo we mgle, 1985
technika własna, tektura, 35 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: E. Rosenstein, dat. p. d.: 1985
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)
Lot No.331
Bez tytułu
olej, płótno, 159,5 x 134 cm
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1936)
Lot No.333
Projekt dekoracji do opery
Richarda Straussa "Die Frau Ohne Schatten"
("Kobieta bez cienia"), 1990
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.335
Diabelskie sztuczki
olej, płótno, 50 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.337
Okno
olej, płótno, 67 x 81 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Jacek YERKA (ur. 1952)
Lot No.339
Cztery pory roku, 2004-2005
akryl, płótno, 90 x 90 cm;
sygn. w każdym rogu: YERKA
Cena wywoławcza.
44 000 zł
Jerzy ŚWIECIMSKI (ur. 1927)
Lot No.341
Oczekiwanie
olej, płyta, 60 x 76,5 cm;
sygn. na odwrocie, tu także opis autorski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Ryszard ŁAGODZIEC (ur. 1954)
Lot No.343
Przestrzeń światła w mieście, 1982
olej, płótno, 82 x 100 cm;
sygn. l. d.: Ryszard Łagodziec1982 r
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.345
Martwa natura z czosnkiem III, 1997
olej, płótno, 85 x 96 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Zofia WOLSKA (ur. 1934)
Lot No.401
Nike, 2007
brąz, wys. 29,5 cm;
sygn. ZW i num.: ZW/2007
Cena wywoławcza.
7 800 zł