Jan TARASIN (1926 - 2009)
Lot No.101
Bez tytułu
serigrafia, papier, 39,2 x 29,5 cm;
sygn. l. d.: JanTarasin (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Antoni STARCZEWSKI (1924 - 2000)
Lot No.103
MFIO, 1970
linoryt, papier, 42 x 42 cm;
sygn. i dat. u dołu
Cena wywoławcza.
900 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.105
Wrocław, 2005
ołówek, papier, 28 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: WROCŁAW. E. DWURNIK 05
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Anna JELONEK-SOCHA (ur. 1932)
Lot No.107
W pejzażu, 1986
litografia, papier, 21,3, x 29 cm;
sygn. p. d.: Anna J. Socha
Cena wywoławcza.
500 zł
Tomasz AWDZIEJCZYK (ur. 1961)
Lot No.109
Pątnicy, 2008
monotypia akrylowa, papier, 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Tomasz Awdziejczyk (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
800 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.111
Tajemniczy sad
litografia barwna, papier, 84 x 67 cm;
sygn. p.d.: Olbiński (ołówkiem) num. l.d. AP 3/35
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Jan TARASIN (1926 - 2009)
Lot No.113
Bez tytułu, 2002
długopis, papier, 13,5 x 19,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2002 JTarasin
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Roman OPAŁKA (ur. 1931)
Lot No.115
Portret dziewczyny, 1957
tusz, papier, 44,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d. RENÉ OPAŁKA 57
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Adam MACEDOŃSKI (ur. 1931)
Lot No.117
Jazda w ataku w nocy, 1996/2009
pióro, tusz, atrament, papier naklejony na karton,
29,6 x 42 cm;s ygn. p. d.
Cena wywoławcza.
850 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.119
Widok z samolotu, 1985
cienkopis, pastel, papier, 27,8 x 21 cm;
sygn. p. g.: T. Kantor
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur.1953)
Lot No.301
A.R.C.H.E., 2008
olej, płótno, 70 x 100 cm;
opisany i datowany na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Lot No.303
Bez tytułu, 1968
technika własna, płótno, 43 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Naliwajko 1968
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zdzisław RUSZKOWSKI (1909 - 1991)
Lot No.305
Akt we wnętrzu
olej, płótno, 112 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: RUSZKOWSKI
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)
Lot No.307
Townee 2, 2008
akryl, płótno, 80 x 100 cm
napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)
Lot No.309
Poziomy snu 1, 2007
akryl, płótno, 80 x 100 cm;
napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.311
Shakespeare
gwasz, papier 40,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stefan GIEROWSKI (ur.1925)
Lot No.313
Bez tytułu, 1979
akwarela, papier, 71 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.315
Słyszę? Mówię? Widzę?, 1991
tryptyk, olej, płótno, 165 x 135 cm (każda część);
sygn. i opisane na odwrocie
Cena wywoławcza.
65 000 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Lot No.317
Nr 1, 1976
technika własna, kolaż, papier, 34 x 45 cm;
sygn. p. d.: B.KIERZKOWSKI
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.319
Pejzaż z przyszłości 3, 1989
olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.321
Kompozycja
olej, płótno, 80 x 59 cm;
sygn. p. d.: MBogusz
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.323
Akt, 1979
olej, płótno, 89 x 68 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1979
Cena wywoławcza.
160 000 zł
Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)
Lot No.325
Komandor, ok. 1960
olej, płyta 74 x 35 cm;
sygnowany, opisany, datowany na odwrocie
Cena wywoławcza.
140 000 zł
Andrzej DOMŻALSKI (ur. 1945)
Lot No.327
Akt, 2009
tusz, akryl, węgiel, papier, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: And. Domżalski 09
Cena wywoławcza.
600 zł