Roman CIEŚLEWICZ (1930-1996)
Lot No.102
Yellow
serigrafia, papier, 54,5 x 39 cm
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.104
Monotypia + AMCOR 13
monotypia, papier, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.110
Akt, 2005
cienkopis, papier, 26 x 17,4 cm
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Wojciech NACZELNIK (ur. 1967)
Lot No.112
Przemijanie III, 2010
ołówek, płótno, 105 x 73 cm
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)
Lot No.114
Zestaw rysunków, 1965
trzy rysunki - tusz, papier, ok. 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hilary 65 (każda praca)
Cena wywoławcza.
3 900 zł
ŁÓDŹ KALISKA
Lot No.202
Dr Caligari III, 1995
fotografia czarno-biała, papier 28,5 x 29 cm
odbitka 1/6
odbitka 1/6
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-200)
Lot No.302
Bez tytułu, lata 80 XX w.
gwasz, papier, 20,3 x 19,5 cm
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.305
Zwierzę, 1963
akwarela, tusz, papier milimetrowy
27 x 37,5 cm
27 x 37,5 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Marek KONIECZNY (ur. 1936)
Lot No.307
Abstrakcja
olej, tektura, 30 x 20 cm
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.309
Kompozycja postaciowa, 2003
technika mieszana (tusz, węgiel, pastel), papier,
29 x 41 cm
29 x 41 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jadwiga SAWICKA (ur. 1959)
Lot No.311
Bez tytułu
olej, papier, 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.313
Wenecja, 1995-6
olej, płótno, 51 x 52 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Maciej LACHUR (1927-2008)
Lot No.320
Popiersie kobiety, 1966-1967
olej, płótno, 89 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: MACIEJ LACHUR / 1966-67
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Zbigniew KUPCZYŃSKI (ur. 1928)
Lot No.328
Dolina milczących kukiełek, 1958
olej, płótno, 103 x 133 cm
Cena wywoławcza.
5 500 zł