Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Lot No.332
Sen o Kazimierzu M., 2011
technika mieszana, 70 x 140 cm
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.334
Pole Skriabina, 2008
olej, płótno, 54 x 65 cm
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.336
Na Golgotę
olej, płótno, 85,5 x 70 cm
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Wacław KONDEK (1917-1976)
Lot No.338
T 118, 1975
tempera, deska kreślarska, 50,5 x 71 cm
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Ryszard KUSTRZYŃSKI (1932-2005)
Lot No.340
W tańcu czasu
technika mieszana, płyta, 60 x 60 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł