Stanisław MUCHA (1895-1976)
Lot No.103
Kraków - jego architektura i zabytki
- zestaw 63 fotografii przedstawiających
widoki i zabytki Krakowa; przed 1939 r.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Josef VETROVSKY (1897-1944)
Lot No.105
Akt z kręgami
fotografia czarno-biała, brom, papier, 23,3 x 34,5 cm
sygn. p. d. sucha pieczęć
sygn. p. d. sucha pieczęć
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan WAŁACH (1884-1979)
Lot No.107
Zestaw 7 drzeworytów
drzeworyt, papier w odcieniu ecru,
wymiary arkusza 42,5 x 60 cm;
sygn.: Jan Wałach
wymiary arkusza 42,5 x 60 cm;
sygn.: Jan Wałach
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Wilhelm WACHTEL (1875-1942)
Lot No.109
Przy stole
litografia, papier,
60 x 43,5 cm (całość);
60 x 43,5 cm (całość);
Cena wywoławcza.
800 zł
Joszi Arpád KOPPAY (1859-c.1927) - według
Lot No.113
Dziewczyna z psem
staloryt, kolorowany, 43 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. na płycie: Koppay ,
napis p. d.: R. BONG X. A.
napis p. d.: R. BONG X. A.
Cena wywoławcza.
900 zł
Felicja KOSSOWSKA (1886 - 1956)
Lot No.115
Portret Janusza Kotarbińskiego, 1919
sangwina, papier, 28,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: FKossowska
sygn. p. d.: FKossowska
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Władysław SERAFIN (1905-1988)
Lot No.201
Widok na morze, 1971
akwarela, papier, 37 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Serafin 1971 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Lot No.203
Motyw z małego miasteczka, ok. 1960
akwarela, papier, 29,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Lot No.205
Ogród
akwarela, papier, 26 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Żurawski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Kazimierz Wiktor HOLLER (1881-1975)
Lot No.207
Po kąpieli
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 15,3 x 10 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.209
Plaża w Łebie
akwarela, papier, 25,5 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski / Łeba oraz 7
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Lot No.212
Bystra, 1918
akwarela, papier naklejony na tekturę,
49,5 x 68,2 cm;
49,5 x 68,2 cm;
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Malarz nieokreślony, polski (XX w.)
Lot No.215
Rybak naprawiający sieci, ok. 1930
pastel, tektura, 48 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: nieczytelna
sygn. p. d.: nieczytelna
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Maria PAWLIKOWSKA-JASNORZEWSKA
Lot No.219
Alegoria, ok. 1920
akwarela, tusz czerwony, ołówek,
papier naklejony na tekturę, 24 x 32 cm;
Cena wywoławcza.
4 300 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894 -1985)
Lot No.221
Katedra o zmierzchu, ok. 1962
olej, tektura, 77 x 69 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Ludwik MISKY (1884-1938)
Lot No.223
Widok na Katedrę Wawelską, ok. 1925
olej, tektura, 49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L MISKY
sygn. l. d.: L MISKY
Cena wywoławcza.
6 200 zł
Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)
Lot No.225
Pejzaż z drogą, 1930
olej, płótno naklejone na tekturę, 88 x 62 cm;
sygn. p. d.: 930 KSichul;
sygn. p. d.: 930 KSichul;
Cena wywoławcza.
9 000 zł