Lot No.
278
Ikona - Chrzest Chrystusa w Jordanie
tempera, deska, 32 x 28 cm;
Łemkowszczyzna, pocz. XIX w.
Łemkowszczyzna, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.280
Pieta
olej, płótno dublowane, 48 x 36 cm;
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.282
Św. Marek Ewangelista
olej, płótno dublowane, 84 x 63 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.284
Madonna z Dzieciątkiem
i św. Janem Chrzcicielem;
olej, płótno, 99,5 x 75 cm
olej, płótno, 99,5 x 75 cm
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Lot No.
401
Marszałek Józef Piłsudski
gips patynowany, drewno, wys. całości: 34 cm;
Cena wywoławcza.
900 zł
VOGEL, XX w.
Lot No.403
Nimfa
mosiądz; na kwadratowej podwójnej podstawie,
z kamienia i metalu; wys. 19 cm;
sygn. z boku: VOGEL 23
sygn. z boku: VOGEL 23
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Lot No.405
Popiersie młodej kobiety, ok. 1900
alabaster, wys. rzeźby 58 cm,
całość ok. 70 cm
całość ok. 70 cm
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Paweł Ludwik KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Lot No.407
Łucznik
brąz lakierowany, podstawa z zielonego marmuru,
wys. 44 cm; sygn. na podstawie: Sc P. Kowalczewski.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Lot No.
411
Para główek aniołków
drewno, ok. 41 x 25 x 12 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy(?),
2. poł XVII w., uzupełnienia pocz. XX w.
Europa Zachodnia, Niemcy(?),
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
413
Główka aniołka - rzeźba barokowa
drewno polichromowane i złocone,
Polska, ok. poł. XVIII w.
Polska, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
415
Immaculata - rzeźba późnobarokowa
drewno polichromowane, blacha metalowa
z trzema kamieniami rubinowymi;
Śląsk(?), 1. poł XVIII w.
Śląsk(?), 1. poł XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
502
Komplet do kompotu - na 6 osób
Polska, Huta J. Stolle „NIEMEN”, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
510
Wazon dekoracyjny o wężowych uchwytach,
z chryzantemami i anemonami;
Miśnia, model Ernsta E. Lauteritza (1818 - 1893)
z lat 80. XIX w., powtórzenie XX-wieczne.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
512
Komplet toaletowy (do umywalni)
Francja, wytwórnia fajansu w Sarreguemines,
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
514
Talerz - plakieta dekoracyjna
z przedstawieniem Hucuła z fajką;
Pokucie - Huculszczyzna, wyrób ludowy,
koniec XIX w.(?)
koniec XIX w.(?)
Cena wywoławcza.
1 000 zł