Jan CYBIS (1897-1972)
Lot No.326
Kwiaty w zielonym dzbanie, 1970
olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza.
68 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Lot No.328
Projekt kompozycji ściennej, lata 50-te
gwasz, tektura, 35 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: H. STAŻEWSKI
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Lot No.330
Sen o Kazimierzu M., 2003
olej, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)
Lot No.332
Księga słońca
olej, płótno, 200 x 150 cm
Cena wywoławcza.
5 900 zł
Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Lot No.334
Autoportret, 1965
olej, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. i dat.: 65 / Naliwajko
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.336
Relief niebieski, 1958
elementy drewniane, olej, 47,5 x 36,5 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
70 000 zł
Zdzisław STANEK (1925 - 1996)
Lot No.338
Dwie twarze, ok. 1970
drewno polichromowane, 40 x 44 x 11,5 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Lot No.340
Pejzaż, 1965
olej, tektura, 35 x 45,8 cm;
sygn. i dat. l. g.: Duda Gracz 1965
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)
Lot No.342
Martwa natura
olej, płótno, 60 x 75 cm;
sygn. p.d.: T
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Magdalena HEYDA-USAREWICZ
Lot No.344
Obraz XV, 1972
technika mieszana, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: M. HEYDA 1972
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Marcin SKWAREK (ur. 1976)
Lot No.346
Martwa natura z kwiatami
olej, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: 03 / M. SKWAREK
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Bogusław LUSTYK (ur. 1940)
Lot No.348
Pejzaż
olej, płótno, 80 x 65 cm;
sygn. na odwrocie: LUSTYK
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Bronisław CHROMY (ur. 1925)
Lot No.350
Butelki, 1992
olej, płótno, 70 x 119,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Chromy 92
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Andrzej JENDRUSZ (ur. 1954)
Lot No.402
Kompozycja
glina szamotowa, 38 x 30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
600 zł