Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.101
Cerkiew, 1996
serigrafia, papier, 55 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 96
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Józef GIELNIAK (1932-1972)
Lot No.103
Jesień w Bukowcu, 1959/60
linoryt, bibuła, 45 x 65 cm;
opisany u dołu.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stanisław WEJMAN (ur. 1944)
Lot No.105
Zabawki, 1973
akwaforta, papier, 64 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Wejman 73
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Mieczysław WEJMAN (1912-1997)
Lot No.107
Rowerzysta XI, 1964
akwaforta, papier, 79 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Wejman - 1964
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.109
Czterej jeźdźcy Apokalipsy, 1985
litografia barwna, papier, 29,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 85
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.111
Bez tytułu, 2000
grafika komputerowa, papier, 62,5 x 84 cm;sygn. i dat. p. d.: BEKSIŃSKI 2000
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Wilhelm SASNAL (ur. 1972)
Lot No.113
Czarny, 2003
serigrafia, papier, 69,5 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d. wraz z numerem odbitki
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)
Lot No.115
Akt, 1962
flamaster, papier, 23,5 x 29,5 cm;
dedykacja wraz z sygnaturą u góry
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Jerzy SKARŻYŃSKI (1924 - 2004)
Lot No.117
Kompozycja
technika własna, tektura, 23 x 29,5 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)
Lot No.119
Bez tytułu, 1987
tusz, papier, 42 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Teresa Pągowska
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)
Lot No.121
Z cyklu Termogramy. Gorące obrazy, 1998
technika własna, 61,5 x 41,5 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Zofia RYDET (1911 - 1997)
Lot No.202
Pejzaż z cyklu - Pejzaże kaszubskie
fotografia czarno biała, brom,
papier fotograficzny, 29,5 x 39,5 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.302
Kompozycja
gwasz, papier naklejony na płytę pilśniową;
43,5 x 31 cm
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)
Lot No.304
Postać, 1978
technika mieszana, gwasz, pastel, papier,
50 x 32,5 cm; sygn. i dat.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
VACHO
Lot No.306
Góra Ararat, 2004
tempera, olej, płótno, 46 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Vacho 2004
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Witold MASZNICZ (ur. 1943)
Lot No.308
Obiekt, przed 1976
drewno malowane, 50 x 126 x 13 cm
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.310
Bez tytułu (80), 1994
olej, płótno, 55 x 73 cm;
sygn. l. g.: Ćwiertniewicz '94
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Hanna PYRZYŃSKA-PIŁAT (ur. 1957)
Lot No.314
Kłosy, 1990
olej, płótno, 100 x 140 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)
Lot No.316
A.R.C.H.E, 2008
olej, płótno, 144,5 x 130 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Janina ŻEMOJTEL (ur. 1931)
Lot No.318
Bez tytułu
olej, płyta pilśniowa 90 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.320
60/4, 1960
technika własna, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. i dat. na odwrocie wraz z dedykacją
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.322
Martwa natura ze skrzypcami, 1946
olej, tektura, 47,5 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: mbogusz 46
Cena wywoławcza.
5 300 zł