Nr katalogowy: 1113

S. FEDOROVSKY (XX w.)

Nr katalogowy: 1113

Pejzaż górski

olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: S. Fedorowsky
Cena sprzedaży 6 500 zł