Nr katalogowy: 1112

J. NIESIOŁOWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 1112

Martwa natura z kwiatami w wazonie

olej, płótno; 54 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: J. Niesiołowski