Wyniki wyszukiwania
Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)
Lot No.237
Pejzaż z Issoire, 1943
olej, karton, 28,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Issoire IX. 1943 Z. Cyankiewicz
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Lot No.237
Kijów
olej, tektura, 16,2 x 22 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.237
Pytanie o drogę, 1927
olej, tektura, 36 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1927
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Waldemar FLAIG (1892-1932)
Lot No.237
Jezioro Bodeńskie, ok. 1920
olej, tektura, 34 x 44 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: Flaig
sygn. p. d.: Flaig
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.237
Napad wilków, 1951
olej, płótno, 60 x 79 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1951
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.238
Pejzaż o zachodzie słońca
olej, płótno, 61 x 92 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Lot No.238
Targ
olej, tektura, 48 x 68 cm;
sygn. p. d.: E Erb
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Aleksander LASZENKO (1883 - 1944)
Lot No.238
Arab
olej, tektura, 49,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: A. Laschenko 38
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Lot No.238
Szarża pod Kiernozią
olej, płótno, 70,5 x 102 cm
Na odwrocie nalepka ze zbiorów Tadeusza
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Jerzy SROKOWSKI (1910-1975)
Lot No.238
Martwa natura, 1933
olej, płótno, 49,5 x 61 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: J. SROKOWSKI/1933
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Roman SIELSKI (1903-1990)
Lot No.238
Na tarasie
olej, płótno, 48,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: P.C. (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
8 000 zł
W. G. CYPRIAKOW (XX w.)
Lot No.238
Na targu
olej, tektura, 24 x 35 cm;
sygn. p. d.: W. G. Cypriakow (cyrylica)
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Lot No.238
Pejzaż z Normandii
olej, płótno, 33 x 55 cm; sygn. p.d.: T. Makowski
na odwrocie napisy autorskie:
Tadé Makowski / Paysage de Normandie. / Paris
Cena wywoławcza.
140 000 zł
Antoni GRAMATYKA (1841 - 1922)
Lot No.238
Pejzaż wiejski ze sztafażem
olej, tektura, 18 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: AGramatyka
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)
Lot No.238
Pejzaż
olej, płótno, 52,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: H. Rudzka C. 1946;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.238
Kościół Bożego Ciała w Krakowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 97 x 67 cm;
sygn. p.d.: S. Kamocki
Cena wywoławcza.
8 700 zł
Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)
Lot No.238
Na wrzosowisku
olej, płótno, 69,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
15 500 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Lot No.238
Pejzaż z kwitnącymi drzewami
olej, tektura, 30 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.238
Ach te oczy!, 1934
olej, sklejka, 30 x 40,5 cm;
sygn. u dołu po środku: 1934 / Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
7 500 zł