Wyniki wyszukiwania
Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)
Lot No.235
Święto Jordanu-studium[Święto huculskie]
olej, tektura, 101 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: FPautsch 909.
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Lot No.235
Białe róże
olej, płótno, 50 x 62 cm;
sygn. p. d.: 19 / W Terlikowski
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Kazimierz POCHWALSKI (1855 - 1940)
Lot No.235
Portret kobiety
pastel, papier kremowy, 48 x 39 cm;
sygn. l. d.: K. Pochwalski
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Malarz nieokreślony, polski
Lot No.235
Zmierzch
olej, płótno, 12,3 x 23,8 cm;
2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Ignacy PIEŃKOWSKI (1877 - 1948)
Lot No.235
Kwiaty w wazonie
olej, płótno, 96,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: IPieńkowski
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Stanisław BATOWSKI-KACZOR (1866-1946)
Lot No.235
Polowanie na zające
olej, płótno, 67 x 89 cm;
sygn. p.d.: S. Batowski / 1928
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.235
Starzec i dziecko, ok. 1930
olej, tektura, 49 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.235
W pracowni, ok. 1890
olej, płótno, 25 x 60 cm;
sygn. p. d.: JMalczewski
sygn. p. d.: JMalczewski
Cena wywoławcza.
53 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.235
Kobieta i Amor, 1958
olej, płótno, 54,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofmann/ 1958
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Lot No.
235
Bożonarodzeniowy zestaw śniadaniowy
porcelana, kalka porcelanowa, farby naszkliwne;
Anglia Wedgwood.
Anglia Wedgwood.
Cena wywoławcza.
200 zł
Stefan JUST (1905-1977)
Lot No.236
Pejzaż z drogą, 1967
olej, płótno, 82 x 100 cm;
sygn. p. d.: S Just 67
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Ignacy PINKAS (1888-1935)
Lot No.236
Portret mężczyzny
olej, tektura, 98,5 x 68 cm;
sygn. l. g.: I. Pinkas
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Lot No.236
Na targu
olej, sklejka, 26 x 36 cm;
sygn. p. d.: EErb
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.236
Odpoczynek ułana, 1938
olej, tektura, 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1938
Cena wywoławcza.
6 500 zł
ANERI - Irena WEISS (1889 - 1981)
Lot No.236
Goździki i frezje, ok. 1975
olej, tektura, 48,5 x 34,5 cm;
sygn. l.d.: aneri
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Roman KRAMSZTYK (1885-1942)
Lot No.236
Staw, przed 1913
olej, płótno, 62 x 83 cm;
sygn. p. d.: R. Kramsztyk
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Lot No.
236
Zestaw miniatur portretowych
7 sztuk: 2 portrety kobiece i 5 męskich
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Oleksa NOWAKIWSKIJ (1872-1935)
Lot No.236
Pejzaż zimowy
olej, sklejka, 25 x 32 cm;
sygn. p. d.: Oleksa Nowakiwskij
/ Osmoloda 6 III 1905 (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Alfred TERLECKI (1883 - 1973)
Lot No.236
Krokusy
olej, płotno, 68 x 79 cm;
sygn. p. d.: A. TERLECKI. 1914.
Cena wywoławcza.
12 000 zł