Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.335
Bez tytułu, 2001
akryl, papier, 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)
Lot No.337
Misterium, 2008
olej, tektura, 23,5 x 18 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)
Lot No.339
Strażnicy androgyne, 1995
technika własna, płótno, 94 x 108 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.341
Akt leżącej kobiety, 1995
olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. l. d.: H.P.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.343
Śliwki na czarnym talerzu
olej, płótno, 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
15 000 zł