Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.101
Postać z czterema nogami, 1973
litografia barwna, papier, 67 x 48 cm
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Wilhelm SASNAL (ur. 1972)
Lot No.103
Map trap, 2003
serigrafia, papier, 82 x 58 cm
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.105
Nawet nie wiesz, że mogłeś mieć skrzydła
serigrafia, papier, 46,5 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski / 68
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Józef GIELNIAK (1932-1972)
Lot No.107
Podróż dookoła karty gorączkowej, 1961
linoryt barwny, papier, 38 x 60,5 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)
Lot No.109
Figura różowa III, 1980
technika własna, papier, 58,5 x 70 cm,
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Anna SOCHA-JELONEK (ur. 1932)
Lot No.111
Upadek, 1981
litografia, papier, 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: ANNA SOCHA-JELONEK
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)
Lot No.113
Ofiara, 1949
akwarela, gwasz, papier, 63 x 47,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Cyan 49
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Lot No.301
Bez tytułu
gwasz, papier, 20 x 28,5 cm
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.303
Deanna, 2008
akryl, płótno, 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.305
VIII / 88 / 49
akryl, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. p.d.: ĆWIERTNIEWICZ
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Lot No.307
Porozumie nie, 2009
technika własna, olej, płótno, 70 x 180 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Jan TARASIN (1926 - 2009)
Lot No.309
Rzeczy II, 2004
akwarela, gwasz, papier, 37 x 54,6 cm
(w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.311
W kinie
akwarela, papier, 61 x 47 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Lot No.313
Shapes of colour/ all size 3D MTG No 1
technika własna, 50 x 32 cm;
sygn. i opis. na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Grażyna BARTNIK (ur. 1952)
Lot No.315
Smok, 2009
technika własna, 65 x 65 cm
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)
Lot No.317
II-94/96
akryl, płyta, 51 x 51 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.319
Nasycenie, 1977
akryl. płótno, 65 x 54 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
9 600 zł
Andrzej STROKA (ur. 1953)
Lot No.321
Okno wystawowe, 2005
akryl, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d. oraz na odwrocie
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)
Lot No.323
Kosz z owocami na krześle, 1968
olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. g.: RY / ZA / 68
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Zdzisław STANEK (1925 - 1996)
Lot No.325
Obrazo-forma: Owad I, 1976
relief, akryl, drewno, metal, pleksi,
płyta pilśniowa, 80 x 50 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Henryk MUSIAŁOWICZ (ur. 1914)
Lot No.327
Z cyklu Reminiscencje, 1982
technika własna, płyta pilśniowa,
42,5 x 34,7 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)
Lot No.329
Bez tytułu
olej, płótno, 159,5 x 134 cm
Cena wywoławcza.
49 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.331
Notatka o sztuce nr 329, 2003
olej, płótno, 33 x 24 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
3 900 zł