Włodzimierz PUCHALSKI, Roman PUCHALSKI
Lot No.101
Huculszczyzna - zbiór 11 fotografii
przedstawiajacych typy postaci, motywy
krajobrazowe, sceny rodzajowe, ok. 1955-60
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Roman SERAFIN (1912-1992)
Lot No.103
Zestaw ośmiu fotografii
fotografia czarno-biała, brom, papier,
ok. 30 x 40 cm; część fotografii sygn.:
Fot R Serafin (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
3 200 zł
MRASNE? wg Simon VOUET (1590-1649)
Lot No.105
Abstine,Venator, sancti venerator, Asyli
miedzioryt, papier, 25,3 x 26,1 cm
(wymiar arkusza, obcięty z czterech stron);
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Artysta nieokreślony (XVII w.)
Lot No.107
Widok Wiednia - Vue generale de la Ville de Vienne, 1641
miedzioryt podmalowany akwarelą, papier, 27,3 x 43,4 cm
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Zygmunt RADNICKI (1894-1969)
Lot No.109
Postacie na rynku
drzeworyt, papier, 23 x 25 cm;
sygn. p. d.: Radnicki
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Włodzimierz KONIECZNY (1886-1916)
Lot No.111
Teka graficzna I, 1916
zawierająca 11 plansz, papier czerpany,
40 x 30 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Józef BRANDT (1841-1915)
Lot No.113
Zwiad, 1897
ołówek podmalowany akwarelą i tuszem, papier, 18,2 x 13,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Teodor GROTT (1884-1972)
Lot No.115
Łazienki
ołówek, papier, 10,5 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Teodor Grott; oraz napis: Łazienki
Cena wywoławcza.
900 zł
Mela MUTER (1876-1967)
Lot No.117
Motyw miejski z kanałem
tusz lawowany, gwasz, karton jasnobrązowy,37 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Władysław STACHOWICZ (XX w.)
Lot No.202
Wnętrze pałacu w Wilanowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
48,5 x 33,5 cm; sygn. p. d.: Wł. Stachowicz.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1887-1952)
Lot No.204
Łodzie rybaków z Helu, 1941
gwasz, tektura, 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Jaxa / 1941
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Feliks TOPOLSKI (1907-1989)
Lot No.206
W drodze na bal, 1946
piórko, tusz, akwarela, papier, 34,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zofia DEMBOWSKA ROMER (1885-1972)
Lot No.208
Wróżba, 1926
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy naklejony na tekturę, 56,5 x 77 cm;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Józef RAPACKI (1871-1929)
Lot No.210
Dziewczyna zbierająca kaczeńce, 1925
pastel, papier naklejony na tekturę, 49,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: JÓZEF RAPACKI 1925
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)
Lot No.212
Pejzaż górski z Kanady
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
karton, 62 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski (długopisem)
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Leon KOWALSKI (1870-1937)
Lot No.214
Dziewucha
olej, tektura, 69 x 49 cm;
sygn. p. d.: LKowalski
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Lot No.216
Na Gromniczną
olej, tektura, 39,5 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Lot No.218
Capri - altana w słońcu, 1929
olej, płótno, 61 x 81 cm;sygn. l. d.: Bratkowski / Capri 1929
Cena wywoławcza.
9 600 zł
Władysław MALECKI (1836-1900)
Lot No.220
W lesie, po 1893
olej, papier naklejony na sklejkę,
17,8 x 21,5 cm
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Konrad KRZYŻANOWSKI (1872-1922)
Lot No.222
Studium plenerowe, ok. 1906
olej, deska, 17,4 x 24 cm;sygn. u dołu: Skała K Krzyżanowski
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Erno ERB (1890-1943)
Lot No.224
Przekupki z jarzynami
olej, sklejka, 26 x 36 cm;
sygn. p.d.: EErb
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Lot No.226
Pejzaż, 1930
olej, płótno, 47 x 60 cm;
sygn. pośrodku u dołu: W. de Terlikowski 1930
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Alicja HALICKA (1894-1975)
Lot No.228
Wariacja paryska
olej, płótno, 41 x 33 cm;sygn. p. g.: Halicka
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.230
Lato w Nohant
olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm;sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.
Cena wywoławcza.
13 000 zł