Lot No.
706
Przycisk na biurko
z figurką polskiego legionisty; marmur kielecki, brąz, odlew patynowany;Polska, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
709
Broszka - szpila złota
złoto pr.0,750,masa łączna wyrobu 7,400 g
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
711
Zegarek męski, naręczny, art-deco
metal, skóra,
Szwajcaria, firma ROLEX, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Lot No.
716
Sygnet damski
białe złoto pr.0,585,
masa łączna wyrobu 6.500 g
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Lot No.
720
Pierścionek złoty
złoto pr.0,585, kamienie oprawione w srebro,
masa łączna wyrobu 5.700 g
Cena wywoławcza.
13 700 zł
Lot No.
725
Ikona - "Zwiastowanie"
tempera na desce, złocenie; 44,5 x 34,5 cm.
Rosja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Lot No.
727
Ikona - "Przemienienie Pańskie"
tempera na desce; 42,7 x 31,5 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
729
Ikona - "Ewangeliści Łukasz i Marek"
tempera na desce wyciętej u góry w podwójny łuk;
42 x 35,5 cm. Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Lot No.
740
Zegar kominkowy z pasterką
alabaster, brąz złocony.
Francja, Paryż, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
746
Latarnia elektryczna, trójświecowa
mosiądz, szkło trawione i szlifowane, złocenie, porcelana; Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
748
Ekran kominkowy w stylu biedermeier
Materiał: fornir - mahoń Europa Środkowa, Niemcy?, ok. 1830
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
801
Komplet siedzisk giętych
buczyna Europa Środkowa, Polska?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł