Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Lot No.
265
Partyzanci, 1963
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Lot No.
266
Głowa konia, 1936
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Lot No.
267
Święty Hubert, 1942
Cena wywoławcza. 47 000 zł

Władysław PODKOWIŃSKI (1866 - 1985)

Lot No.
268
Huzar na koniu
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)

Lot No.
269
Koń, 1890
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.
270
Zamyślona
Cena wywoławcza. 28 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.
271
Kąpiący się, 1932
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jan MATEJKO (Kraków 1838-Kraków 1893)

Lot No.
272
Portret Antoniego Serafińskiego, 1872
Cena wywoławcza. 450 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Lot No.
273
Portret Marii Amalii Habsburg
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Lot No.
274
Portret Michała Bergera, 1945
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Władysław CZACHÓRSKI (1850-1911)

Lot No.
275
Portret Władka, 1879
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

Lot No.
276
Bachantka, 1851
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Abraham BEHRMANN (1876-1942)

Lot No.
277
Głowa starego Żyda
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan Nepomucen GŁOWACKI (1802-1847)

Lot No.
278
Portret mężczyzny, 1842
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Karol MALANKIEWICZ (1802-1877)

Lot No.
279
Para portretów
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Zygmunt SIDOROWICZ (1846-1881)

Lot No.
280
Portret kobiety z wiankiem jemioły we włosach, 1871
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

Lot No.
281
Portret kobiet w czepku, ok. 1850
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Malarz nieokreślony, holenderski, Leyda, XVII

Lot No.
282
Portret kobiety, 1632
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Lot No.
283
Matka Boża Bolesna
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w

Lot No.
284
Objawienie Marii z Dzieciątkiem
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Lot No.
401
Skradający się lew ceramika matowa; Czechy, Trnovany/ k. Karlovych Varów, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

ROMMER (XX w.)

Lot No.
402
Akt kobiecy terakota bielona
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

Lot No.
403
Wolne wybory gips barwiony na terakotę
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Rzeźbiarz nieokreślony - monogramista W.G.

Lot No.
404
Popiersie kobiety, 1914 biały marmur
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy Mieczysław JARNUSZKIEWICZ (1919-2005)

Lot No.
405
Medalion z popiersiem Wyspiańskiego stop metali
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
406
Siłacz - Alegoria Pracy brąz; Polska?, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Armand GODARD (XX w.)

Lot No.
407
Tancerka brąz, podstawa z szarego kamienia, Francja, ok. 1920-30
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Z. CARESTIA (XIX/XX w.)

Lot No.
408
Kobieta w chuście brąz patynowany; wys. 63 cm; Włochy (?) ok. 1900
Cena wywoławcza. 9 500 zł

BRUNO (XX w.)

Lot No.
409
Helena brąz patynowany; ok. 1920-40
Cena wywoławcza. 2 500 zł

MYRON (V w. p.n.e.) - według

Lot No.
410
Dyskobol brąz patynowany, wys. 38 cm; Francja 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Lot No.
411
Matka Boska z Dzieciątkiem drewno lipowe polichromowane Polska?, koniec XVIII w. - 1. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Bartłomiej Michał BERNATOWICZ

Lot No.
412
Głowa aniołka (ok. 1680 - 1730) - krąg drewno lipowe polichromowane i złocone
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Lot No.
413
Główka aniołka drewno lipowe polichromowane i złocone; Małopolska?, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Lot No.
414
Para główek anielskich drewno lipowe malowane i złocone 3. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Lot No.
415
Św. Anna z małą Marią drewno nieokreślonego gatunku, polichromowane i złocone; wys. 55 cm; 2. poł. XIX w. (?)
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Lot No.
416
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe, polichromowane i złocone 1. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Lot No.
417
Para puttów drewno lipowe, polichromowane Śląsk, ok. 1600
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Lot No.
418
Święty biskup drewno dębowe, pierwotnie polichromowane, 2. ćw. XVI w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

August ZAMOYSKI (1893 - 1970)

Lot No.
419
Portret Marii Walterskirchen, 1921-1923 transpozycja formistyczna; brąz posrebrzany w górnej partii, wys. 22 cm.
Cena wywoławcza. 170 000 zł

Lot No.
501
Talerzyki do śledzi, tzw. "śledziówki" Huty Szklane J. Stolle Niemen; proj. Michał Titkow, 1934 - 1939
Cena wywoławcza. 600 zł

Lot No.
502
Komplet salaterek szkło różowe i fioletowe, matowe; huta J. Stolle "Niemen", l. 30 XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

Lot No.
503
Paterka dekoracyjna z dekoracją typu Myra szkło ciemnofioletowe opalizujące, wys. 8,4 cm Niemcy, Geislingen, WMF, ok. 1935
Cena wywoławcza. 700 zł

Lot No.
504
Puzderko szkło kobaltowe, mosiądz, farby emaliowe Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Lot No.
505
Wazon z przedstawieniem lisa Czechy?, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Lot No.
506
Wazon secesyjny Francja, Nancy, firma Daum, ok. 1910
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Lot No.
507
Ptasznik - figurka z naczyniem na kwiaty Porcelana, farby podszkliwne w gamie segerowskiej Francja, Paryż, XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Lot No.
508
Krawiec Wippel Miśnia 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Lot No.
509
Para figurek w stylu Art Deco porcelana biała manufaktura europejska (Niemcy lub Czechy?), XX w
Cena wywoławcza. 600 zł