Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)
Lot No.327
Trusia, 1966
olej, płótno, 120 x 61,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: t. Brzozowski / 1966.
Cena wywoławcza.
190 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.329
Martwa natura
olej, sklejka, 22 x 30 cm;
na odwrocie napis: Jerzy Nowosielski
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Dariusz KOROL (ur. 1966)
Lot No.331
Bez tytułu, 2003
kopeć świecowy na płótnie, 120 x 120 cm;
sygn. na blejtramie: DARIUSZ KOROL 2003 r.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)
Lot No.333
Listy do Eris
olej, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Roman MODZELEWSKI (1912 - 1997)
Lot No.335
Kompozycja fakturalna
technika własna, pilśnia, 49,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1988
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.337
28 VI 1994
olej, płótno, 41 x 27 cm;
na odwrocie, na blejtramie napis: 9/94 28 VI 1994
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Marian BOGUSZ (1920 - 1980)
Lot No.339
W2
tempera, papier, 21,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: marianbogusz 60; l. d.: W2
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Dariusz SOBOCIŃSKI (ur. 1949)
Lot No.341
Aura zielona
akryl, płótno, 120 x 170 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie malarskim;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Ewa SADOWSKA (ur. 1953)
Lot No.343
Cykl "Inspiracje" - Bałtyk, 2007
olej, płótno, 90 x 120 cm;
sygn. p. d.: E. SADOWSKA '07;
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)
Lot No.345
Martwa natura
olej, płótno, 59,5 x 79 cm
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Lot No.347
Martwa z butelką piwa
olej, płótno naklejone deskę, 34 x 51,8 cm
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.349
Złe w dobrym
olej, płótno, 32,8 x 26 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.351
Modląca się
olej, pilśnia, 54 x 57 cm,
sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jarosław KOZŁOWSKI (ur. 1945)
Lot No.353
Martwa natura, 1966
olej, płótno, 90 x 130 cm;
sygn. p. g.: JK.66
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Jewgienij JEROCHIN (XX w.)
Lot No.355
Stare sieci, 1988
olej, płótno, 123 x 140 cm;
napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Stanisław WÓJTOWICZ (1920 - 1991)
Lot No.402
Drzewko świąteczne
drewno, ryt, wys. 104 cm;
na odwrocie nalepka
Cena wywoławcza.
2 800 zł