Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.425
Rysunek, 2020
flamaster, papier; 29,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu kompozycji: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK / 2020 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena wywoławcza.
1 500 zł
*
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Leszek RÓZGA (1924-2015)
Lot No.427
Dydaktyka lata, 1978
akwaforta barwna, papier; 41 x 34 cm (wymiar arkusza z 4 kompozycjami w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn., dat. i opisany u dołu
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Leszek RÓZGA (1924-2015)
Lot No.429
Jesienny gaik, 1979
akwaforta, papier; 26,8 x 32,2 cm (odcisk płyty), 30,5 x 35,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: LR (inicjał wiązany wraz z dodatkowy
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Anna PAZDALSKA (ur. 1969)
Lot No.431
Ławeczka
brąz, mosiądz, podstawa granitowa, wys. całkowita 48 cm;
sygn. na udzie siedzącej postaci: APAZ 0 [rzeźba unikatowa].
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Henryk BURZEC (1919-2005)
Lot No.433
Studium dłoni
odlew gipsowy, patynowany, wymiary: 12,5 x 46 x 35 cm;
sygn. na podstawie: BURZEC (ryte w masie gipsowej);
estymacja: 2 100 - 2 400 zł
estymacja: 2 100 - 2 400 zł
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Zbigniew WOJKOWSKI (ur.1962)
Lot No.435
Akt IV
brąz, podstawa kamień; wymiary: 8,5 x 12 x 5 cm;
na spodzie opis autorski: "AKT IV" / NR II/VIII / Wojkowski
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena wywoławcza.
1 600 zł