Auction

February 05, 2026 18:00
Since: January 28, 2026 till: February 05, 2026

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Lot No.
425
Rysunek, 2020 flamaster, papier; 29,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu kompozycji: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK / 2020 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena wywoławcza. 1 500 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Lot No.
426
Rysunek, 2021 flamaster, papier; 29,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu kompozycji: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK / 2021 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena wywoławcza. 1 500 zł *

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Lot No.
427
Dydaktyka lata, 1978 akwaforta barwna, papier; 41 x 34 cm (wymiar arkusza z 4 kompozycjami w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Lot No.
428
Luty - struga, 1992 akwaforta, papier; 29,5 x 24,5 cm (wymiar kompozycji), 32 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisana u dołu: Luty - struga - akwaforta -
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Lot No.
429
Jesienny gaik, 1979 akwaforta, papier; 26,8 x 32,2 cm (odcisk płyty), 30,5 x 35,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: LR (inicjał wiązany wraz z dodatkowy
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Lot No.
430
Paw brąz patynowany; wys. 34,5 cm; szer. ok. 41,5 cm;
sygn. na odwrocie, po lewej stronie: BCHROMY.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza. 4 000 zł *

Anna PAZDALSKA (ur. 1969)

Lot No.
431
Ławeczka brąz, mosiądz, podstawa granitowa, wys. całkowita 48 cm;
sygn. na udzie siedzącej postaci: APAZ 0 [rzeźba unikatowa].
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Lot No.
432
Królowa brąz patynowany i polerowany; wys. 23 cm, wys. całkowita: 25 cm (z podstawą);
sygn.: T.Sętowski.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Henryk BURZEC (1919-2005)

Lot No.
433
Studium dłoni odlew gipsowy, patynowany, wymiary: 12,5 x 46 x 35 cm;
sygn. na podstawie: BURZEC (ryte w masie gipsowej);
estymacja: 2 100 - 2 400 zł
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Leonid SHATSYLO (ur. 1959) (LEO ADAM)

Lot No.
434
Tors, 2023 Brąz, podstawa z kamienia, wys. całkowita 29 cm;
sygn. z tyłu rzeźby: LeoAdam
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Zbigniew WOJKOWSKI (ur.1962)

Lot No.
435
Akt IV brąz, podstawa kamień; wymiary: 8,5 x 12 x 5 cm;
na spodzie opis autorski: "AKT IV" / NR II/VIII / Wojkowski
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Agata JAKUBOWSKA-RYTEL (ur. 1943)

Lot No.
436
Mozaika, 1978 tkanina artystyczna (wełna); 170 x 120 cm;
sygn. p. d.: JR.;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena wywoławcza. 3 000 zł