Roman SIELSKI (1903 - 1990)
Lot No.227
Pejzaż
olej, tektura,
27 x 35 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Lot No.229
Pejzaż
olej, płótno, 45,5 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: 19? / W Terlikowski
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875 - 1946/47)
Lot No.231
Przy ognisku
olej, płótno, 101 x 159 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / 1926
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Jan CHEŁMINSKI (1851-1925)
Lot No.233
Studium konia
olej, deska, 32,5 x 24,5 cm;
opisana u dołu: a mademoiselle / Le Paulmier /
souvenire de / Jan V. Chelminski / 1920
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław BATOWSKI-KACZOR (1866-1946)
Lot No.235
Polowanie na zające
olej, płótno, 67 x 89 cm;
sygn. p.d.: S. Batowski / 1928
Cena wywoławcza.
29 000 zł
A. BLANCK (XX w.)
Lot No.237
Pejzaż
olej, płótno, 105,5 x 150 cm;
sygn. p. d.: A. Blanck
Cena wywoławcza.
19 500 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.239
Morze
akwarela, papier, 23 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Henryk PIĄTKOWSKI (1853 - 1932)
Lot No.241
Pejzaż letni
olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 34,5 cm;
sygn. l. d: H. PIĄTKOWSKI
Cena wywoławcza.
10 500 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Lot No.243
Kwiaty w wazonie
akwarela, papier, 49 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół / 1917. (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Kazimierz CHMURSKI (1897 - 1942)
Lot No.245
W słoneczny dzień
olej, płótno, 67 x 51 cm;
sygn. p. d.: K. Chmurski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Olga BOZNAŃSKA (1865 - 1940)
Lot No.247
W pracowni
olej, płótno, 68 x 110 cm;
sygn. p. g.: olga boznańska / 918
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)
Lot No.249
Scena dworska
olej, płotno, 91 x 72 cm;
sygn. l.d.: LBakalowicz/Paris
Cena wywoławcza.
52 000 zł
Włodzimierz BŁOCKI (1885 - 1980)
Lot No.251
Rybacy przy łodzi
olej, płótno, 60 x 73,5 cm,
sygn. l. d.: Wł. Błocki / 1963
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)
Lot No.253
Wilk morski
olej, płótno, 63 x 79 cm;
sygn. l.d.: F. M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)
Lot No.255
Scena rodzajowa
olej, płótno, 105,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Rybkowski
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Wlastiml HOFMAN (1881 - 1970)
Lot No.257
Koleje losu - trzy twarze
olej, tektura, 54 x 48,5 cm;
sygn p.g.: Wlastimil Hofman 1960
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Henryk EPSTEIN (1892 - 1944)
Lot No.259
Akt
olej, płótno, 38,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
Cena wywoławcza.
90 000 zł
Malarz nieokreślony, polski, ok. poł. XVIII w
Lot No.261
Jan Fryderyk Sapieha
olej, płótno dublowane, 82 x 62 cm
Replika warsztatowa portretu
Jana Fryderyka Sapiehy (1680 - 1751)
Cena wywoławcza.
42 000 zł
Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1840 - 1905)
Lot No.263
Dolina Chochołowska
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 22,5 x 16 cm;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Roman BRATKOWSKI (1869 - 1954)
Lot No.265
Zachód słońca
olej, płótno, 50,5 x 70,7 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski 1942
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Otto FEDDER (1873 - 1919)
Lot No.267
Zbieranie chrustu
olej, płótno, 75,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Otto Fedder M. 99
Cena wywoławcza.
22 500 zł
Teodor ZIOMEK (1874 - 1937)
Lot No.269
Roztopy
olej, płótno, 73 x 120 cm;
sygn.p.d.: T. ZIOMEK 1919
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Wiktor GUTOWSKI (1884 - 1971)
Lot No.271
Portret Heleny Maciejowskiej
olej, płótno, 70 x 56 cm,
sygn. p. d.: W. Gutowski / 1910,
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Józef KRZESZ-MĘCINA (1860 - 1934)
Lot No.273
Kasztanowe włosy
olej, tektura, 38 x 30 cm;
sygn. l. d.: J. Męcina Krzesz
Cena wywoławcza.
6 600 zł