Lot No.: 819

Lot No.: 819

Pudełko neoempirowe z herbem Trzaska

brąz złocony, śr. 10,5 cm, wys. 3,5 cm;
Polska, l. 20.-30. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Initial price 2 400 zł