Lot No.: 121

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

Lot No.: 121

Zestaw 2 prac

1. Zwózka siana - akwarela, papier; 16 x 12 cm; sygn. l. d.: ZJ
2. Studium głowy konia - ołówek, akwarela, papier; 13,5 x 9 cm; sygn. l. d.: ZJ.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Initial price 2 000 zł