Lot No.: 14

Malarz nieokreślony, północnoeuropejski, XVII w.?

Lot No.: 14

Para obrazów - Małżonkowie

olej, deska, 33,5 x 21,5 cm.
estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Initial price 30 000 zł