Malarz nieokreślony, północnoeuropejski, XVII w.?
Lot No.: 14
Para obrazów - Małżonkowie
olej, deska, 33,5 x 21,5 cm.
estymacja: 40 000 - 60 000 zł
estymacja: 40 000 - 60 000 zł