Lot No.
812
Para dzbanków do herbaty i kawy z pokrywkami na zawiasach
metal platerowany; wymiary: 24,5 x 24 x 13 cm, 22 x 23 x 14 cm;
oznaczenia na spodzie: P 644 / 5.
FIRMA KAYSERZINN - J. P. KAYSER SOHN
Lot No.814
Półmisek z parą bażantów i motywami floralnymi
cyna; 41 x 26,5 cm;
oznaczenie na spodzie w owalu: KAYSERZINN / 4342 [nr modelu].
Lot No.
816
Cukiernica / bomboniera z pałąkiem
metal chromowany?, szkło przeźroczyste, szlifowane; 14 x 16,5 x 8,5 cm.
Stan zach.: drobny odprysk szkła na krawędzi naczynia, patyna.
Lot No.
818
Ramka secesyjna na fotografię z uchylną podpórką
mosiądz; wym. miejsca na fotografię: 10,5 x 6,8 cm;
na odwrocie podwójnie wybijany nr 979.
ANNA SZLENDAK WG REMBRANDTA VAN RIJNA
Lot No.820
Kamienny most - tkanina ozdobna
wełna; 132 x 103 cm;
opisany na odwrocie.
opisany na odwrocie.
ANNA SZLENDAK WG LEONA VICTORA DUPRE
Lot No.822
Pejzaż - tkanina ozdobna
wełna; 148 x 114 cm;
opisany na odwrocie.
opisany na odwrocie.
Lot No.
824
Pudełeczko
srebro niskiej próby?, filigran, koral, szkło; wymiar w zamknięciu: 4 x 7 x 7,2 cm;
na spodzie napis w języku arabskim.
Lot No.
828
Ekrytuar art déco
metal chromowany; 5 x 21 x 11,8 cm.
Stan zach.: liczne uszkodzenia chromowania, ślady użytkowania, brak szklanych naczyń (kałamarzy).